SLENG KUP 2016 - OBJAVLJENI REZULTATI GLASANJA U 1/8 FINALA (PRVI POST), OBJAVA PAROVA I START 1/4 FINALA U PONEDELJAK 18.04 U 12H!

  1. Sad neta nabavihhhg

  2. Jel mogu da napišem jednuuu,jedna mi fali aaaaaa

  3. Напиши ти, ако проф прихвати прихватио је јбг

  4. Напиши ти па убаци ако нигде другде у ревију, имам неки осећај да ће Проф рачунати све што је написано до његовог повратка са дербија xд

  5. Eo, vratio sam se, popizdeo sam naravno, ali jbg sad, šta je tu je.

    Hvala Čegiju na asistenciji, Krle ok za defku (ako se drugi slažu) označavam

    KRAJ 1/8 FINALA, POSLE OVOG POSTA NEMA VIŠE PISANJA!!!

    Uputstva za glasanje slede...

  6. Apdejtovan prvi post

    MOŽETE POČETE SA GLASOVANJEM, SVE INFORMACIJE U 1.POSTU!!!

  7. Пар 2
    Циклон - Једноставно, боље су ми легле дефке..

    Пар 3
    Јоцко - оплако сам на пеглану

    Пар 5
    Агилни - Сукњица односи превагу

    Пар 6
    Крле96 - Једноставно је сада био бољи по мом мишљењу.

    Пар 7
    Форестер - Понајвише због прве дефке која је фантастична

    Пар 8
    Проф - Фантастичан ископ за прву и маестрално одрађена друга, чини ми се да Дон није имао профа за противника добио би мој глас.

  8. Hvala svima zbog oproštenog kašnjenja <333 ^_^

  9. Par 2:
    Ciklon
    Par 3:
    Jocko
    Par 4:
    Crveni Baron
    Par 5:
    Agilni
    Par 6:
    Krle96
    Par 7:
    Txe Forester
    Par 8:
    Txe Prof

  10. Izvini Profe što smaram, ali zašto ti toliko smeta Galatasaraj? :)

  11. PAR 2: ČEGS

    PAR 3: JOCKO

    PAR 4: CRVENI BARON

    PAR 5: AGILNI

    PAR 6: KRLE 96

    PAR 7: JEBAČ PRESRETAČ

    PAR 8: DON BRATE

    Svi su mi takmičari maltene identični... bilo je teško :(

  12. Cikon
    Jocko
    Baron
    Agilni
    Gonzo
    Forester
    Prof

    PS nije mi drago što ovako prođoh, al dobro, povredi se Nadal jbg B-)

  13. Пар 2
    Циклон овај пут

    Пар 3
    Јоцко

    Пар 4
    дао бих по пола бода обојици
    ал нек превагне ка Барону, јер ми се не свиђа баш ова Грејова са приходима и расходима, нема ту неког сленга, једноставно чињеница.

    Пар 5
    Агилни

    Пар 7
    Јебач пресретач џД

    Пар 8
    дон_брт (реално тешка одлука)

  14. занимљиви дуели... па да видимо (гласови су у цитатима, остало је моје издркавање):

    Пар 2 - ČEGS

    Овај дуел је био испод нивоа оба аутора по приказаној игри. Пре ће бити да је по среди борба за интертото, а не за куп. Што се ренесансе тиче, подједнако неубедљиво, мада је циклон запретио за тренутак у четреспетом. У овом окршају пресудила је ревизита. Сума сумарум, некако испод очекивања.

    Пар 3 - NITKOV

    Дерби кола, малтене егал од старта до краја. Јако тешка одлука. Овде је пресудио целокупан утисак - а то је да је Нитков више ризиковао, да кажем. Чини ми се да се Јоцко малко истрошио на ону Ломну, која је вероватно најбоља дефиниција до сада написана у оквиру такмичења. Све у свему одлична, тврда игра, најрадије бих уделио икс али шта је ту је.

    Пар 4 - BARON

    И овде је било повуци потегни када је реч о ренесанси, нијансе су у питању, међутим када се упореде ревизите, одлука је била много лакша.

    Пар 5 - AGILNI

    Ренесанса ме је добрано повукла да дам глас Зету - ируманци није био лак задатак, благилни је више мање ишао на сигурицу и у тој области дајем зету превласт. Међутим, у другом полувремену Сукњица врло суверено засењује и односи победу.

    Пар 6 - GONZO

    У категорији ревизита мање више изједначено, Крле мало крљао проф је уделио картоне, али и то је део игре. Ренесанса је пресудила у овом дуелу, пре свега јер је Крле увео неискусног штопера туркоидног порекла Огуза, који је под притиском посрнуо у судијској надокнади.

    Пар 8 - ПРОФ

    У окршају ренесанси Мега лекс за коју нијансу бољи, а исто важи и за ревизиту. Више него солидан отпор Дон брата, то се мора напоменути.

  15. Dijaspora glasala ovako je:

    Par 2:
    Čegs

    Par 3:
    Jocko

    Par 4:
    GrejVolf

    Par 5:
    Agilni

    Par 6:
    gonzo

    Par 7:
    Txe Forester

  16. Predstavnik grada slenga glasa ovako:

    Par 2:
    Ciklon

    Par 3:
    Niktov

    Par 4:
    Crveni Baron

    Par 5:
    -

    Par 6:
    Gonzo

    Par 7:
    Txe Forester

    Par 8:
    don_brate

    EDIT: Komentari i obrazloženja su mahom u komentarima definicija, gde se može videti šta sam i kako vrednovao.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.