SLENG KUP 2016 - OBJAVLJENI REZULTATI GLASANJA U 1/8 FINALA (PRVI POST), OBJAVA PAROVA I START 1/4 FINALA U PONEDELJAK 18.04 U 12H!

  1. Hehehe, znam jednog Olivera iz SNS-a, dobar dečko, blokirao sam ga na Fejsu.

  2. agi budi dobar zapalicu ti auto.

  3. NiktovZvizdi
    pamtim jocko one reči tamo za mlake definicije!!!

    A jebiga, ne može svaka da ti bude kao ona defka o Slagalici ili smehu u ostvarenjima srpske kinematografije :) umeš ti to bolje da zabiberiš, samo toliko ću reći.

  4. Jamajčanin
    Trebao si staviti samo SEKS i DROGA

    Realno. Najbolji sleng, nikad kraja. A sad defke o drogi nezapaženo prolaze. Pa ne morate se gudrati da bi razumeli i cenili valjan sleng rodžaci!

    Što se dekija tiče, sve što ja mislim je već rečeno:

    Agilni
    Umeš ti da pišeš i malo više mejnstrim stilom kad hoćeš, ali je sasvim kul i što nećeš. Hoću da kažem da ne znači nužno da su glasanja bila ortačka, već da tvoj stil kada ga se tako čvrsto držiš ne leži većini.

    A to što nisam ostavio u zagradi koment na nju samo znači da nemam mišljenje a ne želim da komentarom ispadnem glup. Izraz jeste dobar al meni ono konfuzan stil pisanja (ko da si je napisao za dva minuta u pauzi između dva cima buksne) i jebiga..

  5. Krle96
    Ja mu dao tri, reko nije za četiri pored onakve grupe, al daleko od toga da je loša.

    Kakve bre grupe? Bio sa Kurajberom, Cepačem atoma i Delevrom?
    Krle kad si to postao debil jbt daj ne jebi nas pls

  6. Бохоре баш си носталгичар. Кад си последњи пут ушао у "најновије"?

  7. Strah me da udjem tu. Ušao sam na najnovije postere i nije mi bilo dobro jebo im Vučić mater

    Lukac je poslednji mlad autor koji ume da napiše krštenu definiciju a Luk nije mlad autor više od godinu dana pa sad vidi

  8. Борхо па не причамо о постерима (ту се слажем 100%) - прошарај мало дефиниције слободно, мне џивџаниши напамет

  9. Деки, за ово даун - напуши ми се курца и посисај јарчевине с њега.

    Друго - боли ме курац за такмичење, препуштам ти место јер видим да ти баш оно значи, а мени и не толико. И јесте твоја дефка боља од моје, ја написао нешто у последњем тренутку чисто да испоштујем.

    Спорцки поздрав ангеле смрти

  10. Kakve bre grupe? Bio sa Kurajberom, Cepačem atoma i Delevrom?

    Jestee sad, nisam mislio na to. Definicije kao definicije su bile u skladu sa temom takmičenja, likovi su se potrudili da to bude tako.

    Što pominješ Delevru i Cepača, ne znam kako njihovo stvaralaštvo uopšte možeš da staviš u rečenicu sa nekom tamo grupom na nekom nebitnom takmičenju.
    Deku je dobro obavio posao pa je dobio poene, ali ja sam nekako više očekivao od njega.
    Da je Delevra napisao definiciju koja nije onakva kako on to zna da radi, i njemu bih smanjio za bod.

    Ako gledamo kvalitet u funkciji od autora, onda je sve po propisu.

  11. И јесте твоја дефка боља од моје, ја сам написао нешто у последњем тренутку чисто да испоштујем.

    Evo ti Krle, Baron se sam popišao po tvojim i sličnim postovima.
    Pošteno od Barona, poštovanje.
    I zato ne serite jebeno, ove sam ti naveo jer tripujete da je grupa smrti dekijeva bila jebeno. A nije

  12. http://i.imgur.com/3wpCnLE.jpg
    Da je Delevra napisao definiciju koja nije onakva kako on to zna da radi, i njemu bih smanjio za bod.

  13. Mnogo serete, moram na vas da pustim deathfucklorda, lvl. 1389:
    http://cdn.makeagif.com/media/3-27-2016/doqlJt.gif

  14. XEXE krle_dživdžan1396 EXEX

  15. Barone, piši defke i ne zajebavaj.

    A ti Krle, ako već toliko svršavaš na "legende sajta" i misliš da je sve posle njih sranjo, idu potraži ih po gradu, možda ti daju koji uvojak stidnih dlaka da staviš na Burzumov totem koji držiš u sobi xd

  16. Samo vi nastavite, sledeći šljašteći gif će biti sa Vjericom Radeta, tak' da znate.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.