SLENG KUP 2016 - OBJAVLJENI REZULTATI GLASANJA U 1/8 FINALA (PRVI POST), OBJAVA PAROVA I START 1/4 FINALA U PONEDELJAK 18.04 U 12H!

  1. Да се брише ово кукумавчење комплет.

  2. Da li se pod redefinisanjem podrazumeva:

    Definisanje izraza koji već postoji (tj definisan je) sa ISTIM značenjem ali nedovoljno dobro napisanog (ono što je uradio Agilni)
    ili
    Definisanje izraza koji već postoji (tj definisan je), ali sa DRUGIM značenjem (Forrester). npr jedan izraz može da ima 5 različitih značenja a definisana su 2. Dozvoljeno je da definišemo na treći način?

    Pretpostavljam da može oba al reko' da pitam

  3. Може оба, тебрекс, само да је квлт. И да има линк до старе дефке.

  4. Super, to olakšava stvar :)

  5. Pošto je Prištavac odustao jer je daun do kad treba da napišem defku? I izmenite parove jer sam bio drugi a nitkov prvi.

  6. Opet pogrešno razumeste stvari.
    Baron jeste napisao na brzinu, ali mi se svidela ideja samog izraza. PA ZAR NE MOGU SUBJEKTIVNO DA OCENIM JEBENU GRUPU?
    Boli me kurax za burzuma i ostale, samo kažem da nema nikakve jebene veze da l je Deku u grupi sa Abraxusom ili sa paunom91 jebenim

  7. Verujem ti brt opusti se e

  8. Mislim da je sa Vjericom ova tema zaključana

  9. Деки подувај га тебра, сад нећу да одустанем, испао си ћао здраво

  10. Haha klasicxan daun prištavac mili moj nisam ni sumnjao u to da nemaš obraza da odustaneš posle ortačkog glasanja koje ste ti i drugari iz čekaonice izrežirali
    Ok nastavi da se takmičiš imaš moj blagoslov, milostiv sam prema daunovcima
    Deki dobar čovek jbg

  11. jebalo te 500 slova, znaš :P

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.