SLENG KUP 2016 - OBJAVLJENI REZULTATI GLASANJA U 1/8 FINALA (PRVI POST), OBJAVA PAROVA I START 1/4 FINALA U PONEDELJAK 18.04 U 12H!

  1. Саће Проф да ти одговори нешто у фазону: "Шта си навро, чекај да сви поставе, а не, ја не могу" :)

  2. а не, ја не могу

    Koliko je ovo zapravo kul :)

  3. Ја га замислим како то изговара и покидам се од смеха лоло

  4. Ja zamislim Džeka Nikolsona kako to izgovara sa ameriken naglaskom
    Neka neko pošalje link defke ako ima, ako ne nek Profa definiše taj izraz :)

  5. 5. Nakon završetka pisanja svih definicija pristupa se glasanju po principu biranja pobednika duelu, po niknejmu. Ukoliko broj glasova bude izjednačen, odlučiće skor-količnik.

    Pa ne ja ne mogu

  6. Ае Проф, удари дефку! Окади!

  7. може и у тој варијацији. А је л у дуелу у смислу дуел по категорији (ренесанса ревизит) или свеукупни дуел?

  8. Pa ne ja ne mogu...trenutno:)

  9. Е људи ја само да јавим да вероватно нећу ни стићи да напишем дефке до сутра. Брдо обавеза, што организација за дерби, и још гомила поред тога, а нисам ни размишљао шта бих могао да избацим. Ако напишем-напишем, ако не, срећно Раћонију! Живи били

    ЕДИТ: Нека Квејк има спремне дефке, па ако се деси на не стигнем, за шта постоји велика вероватноћа, само нас замените.

  10. Тхе Проф
    E AJ ČITAJTE POST IZNAD, MLADA JE ULETELA UMESTO RASNOG, ŠTA STE, SLEPI?

    ŠTA STE, SLEPI

    И овде сам оплак'о, иначе :)

  11. Ok Jamajka, uvaženo, fala što si se javio:*

  12. то је тај боди ленгуиџ

    не брини проф обрисаће се ово

  13. Mojnete, spem je apsolutno dozvoljen:)

    Bohor ima ograničenja, doduše...

    7. Autor Bohor SME da troluje na temi, ali tom prilikom NE SME da koristi slova "e", "m", "k", "s", "j" i "r".

  14. Шаљите пвт Квејку, пролетеће до сутра у 8 јебига.

  15. Odlični skečevi. Evo ja i mater se smijemo XD

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.