SLENG KUP 2016 - OBJAVLJENI REZULTATI GLASANJA U 1/8 FINALA (PRVI POST), OBJAVA PAROVA I START 1/4 FINALA U PONEDELJAK 18.04 U 12H!

  1. Odlični skečevi. Evo ja i mater se smijemo XD

    To brate, smeh produžava život.

  2. Ljudi, moram da se povučem iz daljeg natjecanja, jer imam gomilu obaveza i nemam vremena da u zadatom roku napišem 2 definicija sa nula inspiracije i umom na 100 razboja. Tako da - ako može da umesto mene uđe jebač presretač ili baršunasti rč, jer realno mislim da je naša grupa ojebala :) Ili neka dobra cica-maca, da ne bude peder-bal, hehe
    Ae srećno i ljubim vas sve, pa ću da vas učim kako se definiše neki drugi put ;)

  3. Ok, Če, fala na javljanju i pozzz:)

    Apdjetovan 1.post, poslati PVT-ovi potencijalnim zamenama.

  4. Profe supruga mi je jutros porodila, tako da sam naredna dva ili tri dana u haosu. Znam da se tek od večeras glasa, ali za slučaj da prođem dalje, nemam pojma hoću li imati vremena. Pokušaću da te blagovremeno obavestim.

  5. Čestitke gonzalo

  6. Hvala brate, na oči ne vidim malo sam spavao.

  7. ČESTITKE ŽENI GONZO!!

  8. Spavaćeš kad umreš sad nosi cveće u bolnicu
    :-D

  9. Cestitke, Gonzaro! Slobodno zovi ako nesto treba, neki savet i to. Ja sam jos uvek budan :D

  10. Čestitke, dečko, i opušteno sa takmičenjem, ako stigneš - stigao si:)

    Profe supruga mi je jutros porodila

    E OVO ja zovem validnim lekarskim opravdanjem!

  11. Apdejtovana tačka 2 u 1.postu. Čisto da motivišem ove lenštine što su preostale:)

  12. http://vukajlija.com/nije-za-decake/726065 - Дефиниција бр 1

    Честитке за колегу, са срећом Гонзо..

  13. Čestitke Gonzo, nek vam je sa srećom!

    Profe pokušaću, ne otpisuj

  14. Видо си ПВТ, капирам, лагано:)

  15. Nek ti je dete živo i zdravo junače!

  16. Spavaćeš kad umreš sad nosi cveće u bolnicu

    Ma uspeo sam da ukradem još jedno sat dva sna, izguraću. A za cveće nema brige, pa Gonzo je uvek bio kavaljer lolo
    Hvala svima na čestitkama.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.