Prijava

Poenta i jeste u tome da smo svi isti (samo nas boje dele xD) ali uvek ce biti nekih dzovana koji ce da dodju u Bg i da ne vade iz usta isti taj Bg i kraj kao da su odrasli na Beverli Hilsu ili u nekom prezajebanom Bronksu ili tako nekom americkom sranju a ne u jebenoj betonskoj kutijetini ili u nekoj od favela sa oboda ovog pokusaja od metropole

Pa kralj Milan je pola grada naselio ljudima iz pogranicnih podrucja sa Bugarskom tako da su pola grada BUGARI

Pitajte Cara ako meni ne verujete

Evo na primer ovo sto Djoks radi je cisto objasnjavanje nikakvo kiseljenje

Ova tema je tako 2011-a jbt. Samo fali Džimi da pobanuje one koji vrijeđaju, pa se otvori još koja tema onih koji brane banovane haha

PS: svojevremeno sam otvorio temu : Da li je Strajakg najbolji autor na sajtu, braneći ga od krvi željne mase xD
https://vukajlija.com/forum/teme/17109#post_797064 Hahahaha
Nekad se ovde i pravo mišljenje iznosilo xD

Nisam psiholog, ali šta je to kad za nečiji glavni nalog napišeš da ti ide na kurac i nervira te čim ga vidiš, a za dupli nalog istog lika (ne znajući to) napišeš da ti je među najgotivnijima na sajtu?

ko zna o cemu se tu radi.mozda neko sa jednog naloga troluje i pravi se budala a sa drugog pise drugacije ili taj kaze za nekog da mu ide na kurac jer nekim ljudima koje gotivi ide na kurac da bi tako obezbedio mesto u coporu(psiholoski termin).
ova tema je valjda sprdnja ne verujem da neko ozbiljno razmislja o takmicenju za najboljeg lika

Nisam psiholog, ali šta je to kad za nečiji glavni nalog napišeš da ti ide na kurac i nervira te čim ga vidiš, a za dupli nalog istog lika (ne znajući to) napišeš da ti je među najgotivnijima na sajtu?

Pa pazi, jako često se sa duplog naloga ne kljuca svakodnevno kao sa glavnog. A i brt, kad kažeš da ti nalog ide na kurac ne znači da ti ide na kurac čova koji stoji iza naloga.
Ono, neko je lepo rekao ovde da 90% međuljudskog hejta prerasta u gotivljenje kada se ljudi upoznaju.

Niko ne garanruje da je isti obrazac ponašanja isti ukoliko ista osoba stoji iza različitih naloga.

A i kad ti recimo neki nalog ide na kurac duze vreme lakse previdis ok stvari, i u prvi plan iskacu lose, kad dođe sa novog naloga, jbg, krećeš od nule i vidiš obe strane, ali vremenom se to ispegla.

Mada je pičkasto kriti se iza drugog imena.

A i može i ovo drugo da bude u pitanju, ali mi je i dalje smešno da je nekome iznad 18-19 dina stalo do prihvatanja na šaljivom sajtu Vukajlija.

Meni je jako stalo ja kad bi me hejtovali ovde pao bi u depresiju ozbiljnu

A i preozbiljno se shvata jebeni internet hejt. Brt, ne mozes u potpunosti da ne podnosis neku osobu dok je ne upoznas zaista. Tad skontaš ko je zaista debil.

Ja čak ne mogu ni da tvrdim da je Rasni potpuni degen, iako imam osnovanu sumnju.

jedino dobro kod bg-a je sto ima puno picaka.dolaze jadnice iz cele srb tamo da se udaju i ko ima svoj stan, recimo trosoban, on moze da ga napuni pickama,u svakoj sobi po dve to je 6 njih da kara kad oce a zauzvrat da mu ne placaju kiriju.sto je veoma povoljno.meni je rekao jedan slovenac da slovenci najvise vole da dodju u bg da se nagledaju lepih devojaka, tamo u sloveniji se ne oblace tako ne utezu se, izbacuju sise, ne idu nasminkane po danu itd jedan lik sto zivi u americi 20 god kaze da se u americi tako oblace samo crnkinje prostitutke.sve drugo u bg nije vredno pomena

znaci sex turizam valja

Ono, neko je lepo rekao ovde da 90% međuljudskog hejta prerasta u gotivljenje kada se ljudi upoznaju.

ipak postoji nada da budem bohorov i psetov drugar

a mnoge dolaze u bg da bi bile blize veljku raznatovicu ali ne znaju da takvim muskarcima koji su extremno pozeljni vremenom dosadi picka pa pocinju da experimentisu i promene sex.orjentaciju

Ja čak ne mogu ni da tvrdim da je Rasni potpuni degen, iako imam osnovanu sumnju.

Ja sam siguran da nije. Rasni je obilježio jedan period na sajtu, a to degen ne može.

Da ne grešim dušu, pošto ipak ne živim tamo, ali Beograd nikad nije na mene ostavio utisak da vrvi prosto od dobrih pičaka.

shalabajzer izgleda kao patrikova baka

gresis,mister no,ima dosta dobrih picaka

Koja pesma ide na vukajlijaškoj svadbi??

Aj kiseli se kućni domaćine :DD