Prijava

skoro sve od toga je reakcija na vukajlijaska kisela hejtovanja

edit:
ili zajebancija ;)

a sta je kiselo reci za neku definiciju da je sranje recimo?ja nikad nisam dozivljavao kao napad kad mi neko kaze da mi je neka definicija sranje i slicno,pa sam i ja slobodan bio oko toga

Jedno je reci da je nesto sranje a drugo ispisati 900 besnih reci kako je to sranje

ahahahh 900 BESNIH reci

stvarno se ne secam da sam upotrebio 900 reci opisujuci neku definiciju nebitno dal je pozitivno ili negativno

sta znaci kad je nesto kiselo pomozi mi

i ono kad si u ocaju nekom pa zracis negativnu energiju i tako te stvari

daj mi jednu negativnu vodu i teglu negativnih krastavaca xDpf

Jel ollanik tip koji je onomad banovan milijardu puta, pa napravio isto toliko naloga da bi bitistvovao na sajtu? TO SE ZOVE LJUBAV PREMA VUKAJLIJI DEČACI!

PS. ollaniče, oprosti ako griješim, vidim da si popizdio, samo pitam, pis bro

I pustite ollanika na miru, evo mene prozivajte, ja NIKAD nisam bio u BG-u

To može da ti bude samo plus šalabe!

FALA BRATE DUŠANE NA PODRŠCI, JA SAM BIO UBIJEĐEN DA MI JE TO OGROMAN HENDIKEP

pa nisam pravio naloge svaki dan,nego jednom u mesec,mesec i po dana(i svaki mi je bio banovan isti dan)
prestanite preuvelicavati moje AKCIJE ovde da bi opravdali sopstvene opterecenosti/kiselosti

ja sam za to da se degeni podjebavaju ovde na forumu, to je vrsta zabave.drugo je kad nekog hejtujes bez razloga, nekima je to nacin da se dokazu, istaknu a nekima da tako lece frustracije.nisam psiholog ali pretpostavljam da pljuvanje ljudi po netu ne leci frustracije.a kad neko ima pogresne stavove i onda ga zezaju zbog tih stavova on ce ako je malo pametan da ukapira da gresi pa ce tako da nauci nesto zbog toga ja kad vidim da je neko retard ne ukazujem mu na to bas zato da se ne bi popravio nego svi treba da vide da je retard.kad bi mu objasnio da je to lose i zbog cega je lose on bi mozda postao malo namazaniji retard.kad vidim da se neko ponasa debilski pustim ga ili cak mu odobravam debilsko ponasanje, nek misli da tako moze sve dok konacno ne nauci da ne moze.nikad ja ne kazem nekom ej nevalja ti to pogresio si ispao si kreten nego mu kazem ako si brate tako treba heheh

Ha, pa ti si to bio. Sjećam se da je bio avatar sa nekim cigosom, samo različiti nikovi. Što su te banovali, toga se ne sjećam?
PS. nebitno jesi li svaki dan ili ne, nemoj se ložiti jbt

e ajde zdravo ;)

Šalabajzer kome to kazes

Ollaniku, od tvog naloga pamtim samo onu zastrašujuću lobanju.

da tilmo je postovao tu sliku desetak puta dnevno.mene nervira kad neko kaze-dosli u bg iz provincije.u ovoj zemlji samo bg nije provincija.sva druga mesta su zaostala doduse i jesu zaostala al to ne znaci da su i ljudi zaostali.pa i taj bg je zaostao u odnosu na ko zna koliko hiljada gradova.bg kao neka metropola i oni beogradjani sto kao ne podnose dosljake jer nisu kulturni kao beogradjani.pu jebem ti dzovansku drzavu da mogu 50 atomskih bi bacio ovde a 20 samo na bg

ja sam za to da se degeni podjebavaju ovde na forumu, to je vrsta zabave.drugo je kad nekog hejtujes bez razloga, nekima je to nacin da se dokazu, istaknu a nekima da tako lece frustracije.nisam psiholog ali

Nisam psiholog, ali šta je to kad za nečiji glavni nalog napišeš da ti ide na kurac i nervira te čim ga vidiš, a za dupli nalog istog lika (ne znajući to) napišeš da ti je među najgotivnijima na sajtu?