Prijava

zapravo, žajk je jedina prava štetočina na ovom forumu, dakle, jedini je nekoga zajebao za novac

radjard, definitivno

brate, moj deda je cio zivot pusio cigare. ponekad i tri pakle dnevno. svi su mu govorili da prestane, da ce unistiti zdravlje, ali on nikog nije slusao. pozivio je samo do 63. godine, kad je umro od raka pluca. tog dana me je otac zaseo, porazgovarao sa mnom, naterao me da mu obecam da nikad necu zapaliti cigaru. da mi se ne bi desilo isto sto i dedi. obecao sam mu, i stvarno nikad nisam zapalio, cak i kad me je drustvo teralo. sada sa punih 17 godina se kajem sto nisam pusio cigare, jer sam ovako mlad ipak dobio jebeni kancer od tvoje teme.

Preusmerio bih svoj glas na Hezna, al tipa lajt samo ne trajni.

расни ме минусовао :((((((

zapravo, žajk je jedina prava štetočina na ovom forumu, dakle, jedini je nekoga zajebao za novac

to i ja kažem, čak je hakovao kreditne kartice i oteo im i ono malo što imaju na računu
veruje se da je u pitanju organizovani kriminal

Jebote ladno je Lutjena Žajk, taman sam se ponado da je pička neka.

RASNI > 50% sajta. Dečko srednjoškolac, bleji ceo dan na sajtu, da ga nema, mogli bi da gasite sajt.

Nego, Rasni, ae dovedi još neku pičku na sajt...

Али много је глуп :(

Brate, ako moj teča iz Laktaša kaže da su glupi, onda da ga jebem, genetska greška.

radjarde kako čovek koji napiše ovako nešto može biti loš http://vukajlija.com/svrsko/715730

hahaha kakva je to glava majko mila

+ deky_aod

sve je ok, fin i uslužan kad mu u kuću uđeš, ne ljuti se kad mu se smejem obliku vece šolje svaki put, kupio mi cigare nekih 3 puta za redom kad sam bio pekar i presirotinja, što je izgleda ključan razlog našeg nedruženja od 2014. pa do sada, ali je i dalje pička ciganska...

Yeahbote, pa mene jos nema, ocekivao sam da cu biti vec u prvom postu. :`)
Ali kapiram da sam toliko nebitan, da i ne mogu biti najlosiji lik na sajtu. :`)

Rasni, Kačamak nije dupli. Čisto informacije radi.

Nastavite.

EDIT: Celtu glas, zbog tradicije.

све ове главе регистроване пре мање од годину дана :)

Om brt pa nije to razlog jbg nego ne živim više u Bgd jbg ima godina i po a i nisam nešto panćera humorom oduševljen jbg ne mogu da se pretvaram da jesam
Da sam pička ciganska to stoji.

Elem moj glas ide Stecu, jedini lik koji me je ikada iznervirao na sajtu.

deki a cirka91 ne pamtis :D