Prijava

na nbg-u ubacujemo vu u sise pickama,njih ne smeju da pretresaju panduri,slicno nekakko,99 posto vukajlijasa bi sluzili da njima damo vu kad pridju panduri u fazonu e njega nece pretresati,nek bude kod njega

A jebo ga svetac, ima li jedan post gde Ollanik ne potnecira kako puši travu, i kako kul sve je to.

ukoliko zele da pretresu ribu,zvace neku zenu milicionera da je pretrese.zavisi koliko im se cima.mogu golog da te skinu ako im je cef.

Ollanik kada doselio si se na nbg?

Nijedan rodjeni nbg mangas ne bi tako otvoreno potencirao da je sa nbga razumes

Nijedan rodjeni nbg mangas ne bi tako otvoreno potencirao da je sa nbga razumes

морам као модератор овог форума да питам да ли је ово "разумеш" на крају претња?

Djoksara ga ugasio ahhahaha

E da je meni mozak lika sto zivi u betonskoj dzungli i sto mu je glavna preokupaciju u zivotu da sakrije gram vutre od pandura i popusi ga posle, odmorio bih se bolje nego u Santoriniju.

E da je meni mozak lika sto zivi u betonskoj dzungli i sto mu je glavna preokupaciju u zivotu da sakrije gram vutre od pandura i popusi ga posle, odmorio bih se bolje nego u Santoriniju.

Ahahaha pisaj po mrtvim narkomanima

na nbg-u ubacujemo vu u sise pickama,njih ne smeju da pretresaju panduri,slicno nekakko,99 posto vukajlijasa bi sluzili da njima damo vu kad pridju panduri u fazonu e njega nece pretresati,nek bude kod njega

Jel te sramota malo?

vi kao pisate nesto po nekim sirotinjama a uspalite se jer zivite u selendrama jakim jer sam spomenuo nbg
i nemate ulicnog iskustva a hteli ste da imate premekane ste glavice
ne pominjem na forumu travu toliko cesto vise u zadnjih nekoliko godina vama samo ubada ochi jer nikad niste uzivali u zivotu bilo kako a kao nesto potcenjivacki gledate na vu
ljubomora i kiselost ispara sad kao i svaki put kada pisete nesto
glavna okupacija u zivotu vam je da se kiselite na druge i kao hejtujete druge i surovi ste a ccim vas neko zagolica kolike ste premekane glaice i kao pisate po sirotinjama a zivite u najgorim selendrama gde ne bi stao da se popisham fazon
i sto se odusevljavate jer mi je kao nesto objasnio neki djoksara bas sam se potresao jako sto me pita jel sam rodjeni nbg-as
nemojte vise da tripujete surovosti pa vas necu ni unistavati i ukazivati koliko ste jadni iako to i sami ukazujete,treba da mi budete zahvalni jer sam jedan od retkih koji uopste obraca paznju na vasa kenjanja na koja jako zelite da se obraca paznja
namerno pisam po vama oko vu jer hejtujete vu po forumu jer ste kiseli niko nece da vari sa vama i propustili ste sve neuzivajuci uopste
namerno pisam po vama sa nbg jer hejtujete ulicu i sav taj fazon kao potcenjivacki nesto pisete o tome,a zivite u slamama
jel vas sramota zato sto ste deo jednog predegenskog mentaliteta koji sadrzite se sa jos nekim kiselim glavicama sa vukajlije gde vam odredjuje sta je ok a sta nije,kako trebate da mislite itd
vasi zivoti su precemerni pre bi bio pajdoman nego bilo sta slicno vama
trava je kul,a vi ste presranje
niski cemerni kiseli vukajlijasi
a sad da odgovorim na djoksino pitanje na koje ste se uspalile preterano mekane glavice
nisam rodjen na nbg,rodjen sam u splitu
ljude ovde boli kurac za to dal je neko RODJENI,samo cemernim glavicama poput vas moze to ista bitno znaciti iako ste rodjeni i i dalje zivite u slami

kad cete vise posle toliko potracenih godina i truda da skapirate da vasa hejtuvanja ljudi van sajta nikoga ne doticu ni malo,svakoga boli kurac za vasa postojanja,mislite da ste na nekim misijama i slicno
svi koji ste mi sad odgovorili imate nekog godpodara ovde koji upravlja vasim stavovima a ja mogu reci nekom od tih gospodara da vas ishiba

po kome vi ikad bilo kako mozete da pisate pa vi ste glave koje bi sluzili da njima damo vu kad pridju panduri u fazonu e njega nece pretresati,nek bude kod njega

Ollanik uzrujao se

ma jednim lujmom sve mogu da vas onesvestim

Izuzetno transferican post,predlazem ti da ga procitas za koji sat

sa svojom ogromnom kurcinom i na to cete biti kiseli jer imalte premale i prejadne kurceve i to je jedino sto svi vide kad pokusavate da izigravate ljutine i surovosti dok mislte kako se neko potresao

niske kisele glavice jebene sluzili bi da se kod vas cuva vu jer vas ne bi pretresali panduri jer prejadno izgledate

Brt, kolko imas godina kad za travu govoris vu i potenciras to sto se drogiras u svakom postu? Ako imas vise od 19 potrazi pomoc negde ozb