Prijava

пре пет минута је био четврти. изгледа да утакмице још нису готове, лол.

4.DIONISIO
5.ALEKSANDARKG

Moja lista jadnika:
1. NikolaKG
2.Maestro
3.Čavez (jbg stariji od stevče a toliki cigan)
4. Yehova

Dalje ima dosta kandidata ali su nerazlučeni

A jebalo majke valjda ima razlike između "jadnika" i "bolesnika"?

а шта је вечно у овој листи ако се мења сваки час?

YouCantHandleTheTruћ

а шта је вечно у овој листи ако се мења сваки час?

1.
2.
3.
4.
5.
...

zaboravio si

n.

na kraju brt

tomdril
jer najljomberskija stvar na svetu koju mozes uraditi je javno prozivati zensko koje si jebo, to nece pretvoriti gedoru u 32 cevasti, naprotiv

Truce pa ima vecna lista strelaca ls pa se menja. Npr kristijano je mogao da poveca prednost veceras ali je majmuncina odvratna jebem li mu sve zivo i mrtvo

Rasnee, moram da te pitam jednu stvar, gde je na tvojoj listi Kosmopolita? Neverovatno mi je da toliko promeniš mišljenje jer te je odbanovala.
I to je odban bio bez izvinjenja, u fazonu "evo ti mali jadniče, zauzmi malo virtuelnog prostora da olakšaš ljudima u real life-u". I ono, kakva promena tvog odnosa prema meni kada si video da sam glasao za odban, a ja glasao iz sprdnje, jer si kontrateža Bombašu. Da li je moguće da si toliko Vulin da zaboraviš šta si juče pričao samo zbog nečega što ti smatraš "uslugom"?

Rasni nisi relevantan da sačinjavaš nezvaničnu listu najjadnijih vukajlijaša kad se nalaziš na zvaničnoj

Kosmopolita je ispod petog mesta. A ti si negde ispod nje.
Mislim da su jedan pedofil, prevarant, bolesnik još jedan prevarant i otvarač teme zaslužili mesto pre nje.

Ti si drugi lik na listi likova koji su glasali za moj ban tako da sam znao da nisi stvarno tražio odban. A i glasanje je namešteno bilo.

Ti si drugi lik na listi likova koji su glasali za moj ban tako da sam znao da nisi stvarno tražio odban. A i glasanje je namešteno bilo.

Pa nikad nisam rekao da nisam glasao za ban. Al' jesam glasao i za odban.

Brate ne laži godinama tražiš da me banju. Na svakoj temi o odbanu mom si se protivio.

Pa pazi, ja se delimično slažem sa Markovom listom, činjenica je da je tvoje cmizdrenje za odban prilično jadno.

Šta je radijacija tebi skrivio i po čemu misliš da je jadan?

Brate ne laži godinama tražiš da me banju. Na svakoj temi o odbanu mom si se protivio.

Glup si, ne kapiraš da ja nemam ništa od toga što bih te lagao. Zanimljivo je pustiti nekog poput tebe da se s vremena na vreme izigra ovde.