Prijava

ti da odes do nekog psihijatra, najozbiljnije

gonzo brt drzi se ti kurira i vosa i onoga u cemu si dobar i drzi se podalje foruma vukajlije.com kad nemozes pohvatati nikako majku ti jebem glupu ocajne su ti fore retarde. salim se bre:D ja ni rasnog ne bi uvredio ali ozb brt sta se desilo sa tobom
a da ustvari, ti nikad nisi ni bio duhovit lool

Jebeš ti meni mater (a da, to si već uradio u ovom citiranom postu #skečić) ako ja tebe mogu da provalim Srbendo.
Ne blamiraj se brate, nije Kurir nego Informer. Prati malo fabulu radnje, kako to ne znaš :D

znam gde radis mungose nego me toliko boli kurac, da pisem sta mi prvo padne na pamet
celt, pokazao si mi

iskreno, nemogu ni ja da provalim sta mi se desava veruj mi skec izbija nemogu ga zaustaviti verovatno sam se smorio posto sam kuci sad a nemam sta raditi pa sam se iznervirao pa mozda mislim da vracam zivotu ovim skecevima neki je kompleks u pitanju sig ne znam sta je

Ne bi puko ovako mizerno, ko govno bačeno sa desetog sprata, pred milionima ljudi koji gledaju usred noći.

Ja se baš slabo razumem u tenis, šta mu se desilo jbt?

Isto ono što se desi šugavom kučetu kad ga pregazi blatnjavi traktor pa ga bace crknutog na smrdljivo đubrište da tamo smrdi a ne među ljudima.

Misliš da je to to? Neće dići formu više nikada?

Eto, jednom treba da igra za Србију i on odma izgubi.

Da sam ja Đoković, prvo bih organizovao žurku na jahti, a potom otišao na žurku mog prijatelja vojvode od Monaka i tu bi jebali lepotice.

To njegov ćale sve organizuje, a Đovak samo jebe.

Rekao bi Ivanu Ivanoviću da je sisa i Aleksandru Vučiću da je .

Ja bih se ugojio i uklonio bih one odvratne mladeže.

Ja bi reko da mi se jave sve devojke i zene koje zele da ih jebem i svrsim u usta i napravio bih nesto kao godisnjak ili leksikon ili herbarijum sta vec

Njega kao da je neko puškom naterao da oženi onu Jelenu, baš se vidi da ga smara.

Markentiski tim se mora slusati jbg rodzer ozenio onu lopatu a no1e mora biti bolji po svim parametrima od odvratnog svajcarca

Ja inace navijam za federera jer je dingospo