Prijava

Trojka sa Jecom i Serenom :)) ala bi bila jebana, dvaput.

Да сам Ђоковић, не бих оженио Јелену, него Шарапову да се допингујемо у двоје.

Javna je tajna da je sarapova zabramjenu supstancu unela u organizam tako sto je gutala spermu jednog nfl igraca

posvetio bih jedan dan nepostovanju pravila ishrane i sva ta sranja koja postuje i recimo uzivao u bludu i hrani. cizburger jelena srneci gulas jelena itd itd

da, i sv bie to gasio kolom

Šalabajzer
Ja bih obavijestio NikoluKG80 da nestrpljivo očekujem objavljivanje postera zbog stavljanja pozitivne ocjene na isti.

Verovatno si se sprdao kad si napisao ovo, ali svejedno da ti kažem da će biti postavljen sutra. Postavio sam ga malopre, ali sam ga brzo uklonio jer sam uvideo da se ne vidi na jednoj slici ko je ko. Moram da izbacim dva postera koji idu kao najava tog trećeg.

@Šalabajzer , postavio sam poster. Stigao je na red i on. Nije neki originalan tekst, al' je realan.

nikolgakg, brate, iz koje si ti priče ispao

koji su ti motivi, šta te pokreće

čemu

koji kurac sa posterima

šta se dešava

jel 80 u nadimku tvoje godište

koja je ovo priča

@Радјард Куплунг, misliš konkrtno na ove današnje postere? Jelena Đoković je smaračica kojoj ne treba dati nikakav medijski prostor. To što je dobra Novaku, ne mora da znači da je dobra i ljudima koji imaju svoj život.

Jelena Đoković je samo bedna imitacija Kejt Midlton, britanske princeze koja stvarno ima neku priču, lepa žena.

Što se poslednjeg postera tiče, na ovoj slici mi baka deluje kao bolja riba od keve.

Jesam 80. godište.

ma mislim na tvoj kompletan koncept pravljenja postera i bavljenja posterima

lanci postera sa istom slikom, planiranje satnice kada ćeš da postaviš poster, pravljenje bekap baze svih postera, pa toliko se ni osnovci nisu zaluđivali kad su posteri tek uvedeni na sajt

biće ti žao što si tolko vremena potrošio na postere i ovaj sajt generalno, al to kad shvatiš, bude kasno...postaneš forumaš...

@Радјард Куплунг, čuvam postere jer sam uložio neki trud u njih. Čuvam i reakcije. Nije mi namera da još dugo obitavam na Vukajliji u ovom obimu. Još jedno desetak postera da okačim i to je to.

Да сам Ђоковић понашо бих се ко Миличић. Шта се који курац клања публици која му звижди током меча. А он им се после захваљује јбт. Ја би на српском причо на додјели пехара ко им јебе матер

Još jedno desetak postera da okačim i to je to.

Сви тако кажу: још неколико дефиниција, још неколико постера, још неколико реакција... И никад не оду.

Да сам Ђоковић понашо бих се ко Миличић. Шта се који курац клања публици која му звижди током меча. А он им се после захваљује јбт. Ја би на српском причо на додјели пехара ко им јебе матер

I da na dodeli pehara vadi budalu ko peđa d boj

И онда каже: Оћете да ставим будалу у пехар? Ево ставићу га.

peđa d boj je jedna od retko iskrenih glava, nema zrno foliranja u njemu, ono što vidiš, to i dobiješ i zato moram da ga volim