Prijava

Čekaj, hoće žajk mene da uči biznisu velikih u Srb? LOL, familija Radun (vlasnici Nectara iz Bačke palanke) je kupila Fructal za 50m evra, i to je do tada bila bila najveća investicija srba u Slo. Sad Miško i kompanija kupuju i zidaju hotele neke nebitno, al to nema veze.

Prošli su sito i rešeto, jer šugavi slovenci nisu hteli nikako da srbi kupe fructal.

O kvalitetu fructala nisam pričao jer ga ni ne pijem, nectar jebe.

Ja hoću samo da kažem da su govna oba,ali KRUŠKA FRUCTAL je jedna od najrealnijih sokova, jer ima istine što piše na njenoj ambalaži, dok na ostalima je laž, a pogotovu na nectarovim sokovima.
Ukusi su različiti, ali su podaci i činjenice nešto sasvim drugo.
Sve je otišlo odavno u ku*ac i trpa se tu svašta, samo da se što manje uloži, a što više zaradi.
A tako si mogao krenuti samo ako rasturiš konkurenciju, kao što Coca-Cola radi decenijama svugde po svetu.

ja se istripovao da je sa karfiolom olololo sreća pa piše zova

ahhahah sok sa karfiolom jebeni

Рабин Шлома
Ne mogu da nadjem sliku sad ali onaj next ledeni caj u sivom tetrapaku sa velikim X

heh, kako si ovo napisao, tako sam se setio ukusa, baš sam ga dosta pio

imao srebrnu foliju koja se odlepi sa rupe za sisanje

Znam i ja taj ledeni čaj prejak je bio.

e clanad nadji odgovarajuci mi gif za ovaj post

to zhajk prodaje u prodavnici svojoj

hahah od onij sa onog sajta sto si okacio u raspravi sa carom gde sam se udavio od onih gifova i kako se slazu sa tekstom

hahaha udavicu se

Ovo što Blek nalijepi. NJegovo veličanstvo švepsbiterlemon

Domaći neki, u Ćupriji. Kajsija, ja mislim.

Степ је убедљиво најбоља фарба, пукнем брдо пара за предркане фарбе испере се после једног прања, степ остаје 20 прања ни да се макне.

E, da, i ovo:
http://greeny.co.rs/img/gallery/everyday/EveryDay%20apple%20juice%20bag-in-box%20Greeny%20Arandjelovac-1220.jpg
samo je skup, mamu mu jebem. Čim probaš vidiš da je samo jabuka. Pakovanje je sa nekom slavinom, na nju se sipa.

Next breska i ostali nextovi