Prijava

митке дјечак вјечити

'Vječiti dječak Mitke' zvuči kao verzija Sailor Moon-a za dječake.

jebate 80% ovih sokova nikad vidjela......kamoli probala........

(i da odmah skečiram...prije nego nahrupite....da to vrijedi i za sokodzove :P)

Probaj me grrrrrrr (al samo ako ćeš govoriti disi cilo lito lipi moj pisme moje tilo moje)

Može i meko č neću se žaliti

Samo sam dosla da napisem da Kvas za kurac nije, govno najvece. Poz Barone.

kontam to samo u kragujevcu ima

Samo na stajgi jbg.

Crni i žuti sok ostalo sranje

http://online.idea.rs/images/products/471/471103765l.gif

Одличан сок од малине директно из ариљских малињака. Онако сладуњав сокић, агресиван јако, јак аромом, баш се види та чврстина у њему, одише хармонијом и тачно се разазнаје начин прављења. Ово праве по старој рецептури "фруктала". А за сам сок је најбитнији квалитет бундеве, изворска вода утиче свега 5-10% на сам квалитет сока, а и то се добија одређеним профилом воде, додаје се CaCl2. Прошле године смо правили сок од чесмоваче, океј је, али осети се та бљутавост ипак. Ове године смо засадили бундеву, и очекујем да ће бити вагон бар, а с тим се направи гомила сока од малине, брескве и крушке.
Ипак, пале але ипа чешки сокови су за мој укус нешто бољи од осталих, ко није пробао то можете купити сад у Трстенику у оној продавници близу цркве, цена је неких 450 динара за пола литра.

Ко хоће да прави сам, могу да му ваљам бундеву, тријес динара по килу живе ваге.
И да, корона је срање.

Hahaha Radmilo pokido

Odlican koncert
youtube.com/watch?v=i0djHJBAP3U

Golf bistri sok od jabuke, u malim zelenim limenkicama, je isto bio baš dobar...