Prijava

Bukvalno sam od septembra do maja u fazonu, farmerice, dublje patike siva dukserica na zakopcavanje (imam ih 3) sa kapuljacom, ispod majica, i zimska jakna, uvek teget, zadnjih 25 godina. Jedino se ja menjam, naocare, sede vlasi, pogrbljeniji hod, ali stajling je uvek identican.

Leti vec imam asortiman malo zivopisniji.

Sve preko 50-70e za tike vredja inteligenciju zivota na zemlji

Čisto s praktične strane da, pošto patike imaju daleko kraći vek trajanja od kožnih cipela sa šivenim đonom, i mnogo manje možeš da ih opraviš ako se pojebe nešto.
E sad ljudi kojima su patike pasija verovatno kapiraju da preplaćuju, ali merak nema cenu.
Ljudi koju kupuju makserice da se kurče su jednostavno debili.

Manje više ovo važi za svaku garderobu, pogotovo za pamuk i druge relativno jeftine materijale, do određene granice uvek plaćaš veći kvalitet (bolji materijal, kroj itd), ali preko nje posle plaćaš samo marku i hajp.
Što je OK sasvim, kažem, merak nema cenu, samo treba biti svestan šta radiš.

+1 ovo za makserice

Kolega 40+ godina, ima dobru platu ali je u kurcu sa kreditima renovira kuću.

I ladno dao 18-19k za neke najnovije makserice, i to preko onih administrativnih zabrana, zakopao se još sa ratama koj kurac.

Još gora varijanta kod mene na poslu: lik kupio makserice, pljunuo malo manje od pola svoje plate u to vreme i onda ih obuo za posao gde stoji 8 sati.
Bruh...

M E N T A L I T E T
E
N
T
A
L
I
T
E
T

https://www.buzzsneakers.com/SRB_rs/patike/225838-air-more-uptempo-96 - Jurio sam ove patike mesecima i 2-3 puta su dobijali al bi se odmah to rasprodalo. Ima sad neki crni model sa plavo-crvenim slovima Al ni približno dobar belom modelu.

u jebem ti al su ruzne!

bože sakloni i sačuvaj.

Moj Vam je savet da ne bacate novac na tkz. "brendirane patike".
Izrada Guči tašnice košta 80 EUR a prodaje se po ceni od 3000 EUR. Takve cene su tu zbog marketinga, prostora u kojima se izlaže roba, transporta i naravno zbog samog brenda odnosno logoa.
Zapitajte se kada sledeći put kupujete nešto "brendirano" da li to uzimate da bi Vas videlo celo selo, ili je to zbog kvaliteta.
Nemojte da robujete palanačkim mentalitetom molim Vas deco.

Al stvarno su ružne u pičku materinu.

Kolko li su ružne tek uživo

Ovo jedino u GTA bi možda obuo lika.

Ovako zamišljam neke nft kanje snikers 3499$

Hahahaha nisam ovo očekivao, legle su mi na keca Al ih nema. Sam mi glupo da kačim šta sam stvarno kupio, biću baš stigmatizovan.

Ma ne, samo kači, nije da se još uvek neke individue prozivaju zbog kačenja trenerke ili sličnih stvari

Nije ova časna zajednica zlopamtilo

Kači, prove, ne verujem da će otići dalje od ovih, jedino ako su neka lila boja