Prijava

Е, да, ово ми није баш јасно.

Player Prices
Player prices will change after the group stage depending on performance during the tournament.

У кошаркашким фантазијима тачно знаш на коју фору расте цена, у ПЛ расте кад маса људи крене да купује неког играча, а ово ми је скроз неодређено. Или постоји негде прецизније објашњење, а ја га не видим?

Dosta tu ima kojekakvih stvari nejasnih meni, ali to nije razlog da kolubarski pastuvi ne zagalopiraju i travnatim terenima.

Stevice, kad budeš u mogućnosti šibni mi kod

Ima gluposti, ali bar nisu ubacili bodovanje za svakakva sranja kao na Svetskom, fazon za izblokiran šut i tačno dodavanje, sećam se da su odbrambeni konstantno imali po 15+ a napadači po 3-4 poena

Да, то су биле жешће глупости, сад су ставили скоро идентинчо бодовање ко за ПЛ фантази.

Сад сам покушао да склопим неки тим на брзину, свиђају ми се цене, чини ми се да може сасвим леп тим да се састави.

Jesu fine cene, uspeo sam ceo tim da napravim bez kupovine nekih likova koji neće nikad zaigrati.

Jedino što, opet kažem, pozicije nisu baš kako treba, mnogo vezista je prebačeno u napad i to mi je baš pokvarilo planiran tim

Пробао сам да саставим тим где у нападу имам Леву, Кристијана и Ибру. Може, али остатак пати :(

Eh to je svako ponekad probao :'(

Заправо и не пати толико, пати ми један страртни везни и све измене гован који минута неће видети.

http://i.imgur.com/urI21UE.png

Sta znam meni tim moj izgleda ludilo

Ajmo prediktora ljudi, nemoguće da samo ja oću.

Mislim da će ili Kristijano ili Ibra fejlovati baš

поломих се да саставим тим, гледам и да имам играче из више репрезентација, и ког ће дана да играју, и да уклопим с ценом а да ми не играју разни чипчиуи, разван ратзеви и баше и остали, да личи на нешто, и сваки минут бацам поглед на правила шта-кол'ко носи, трчи проверавај ко је тренутно у првом тиму, да л' је ко повређен, поломих се јебемти, ал' само да кажем да ћу вас гадно јебати иако први пут играм. тол'ко.

hahaha ja se nisam toliko maltretirao, sve što vredi ubacio sam... možda sam se zajebao za levandovskog, ali čuće se.

Ja zavrsio za 3min, picio redom kako sam za koga mislio da ce biti dobar. Zavrsio bih i ranije al mi falio milion za jednog rezervnog odbrambenog pa sam morao jednog veznjaka jeftinijeg od onog kojeg sam hteo i to je to. Bastijana uzeo sam isto boli me kurac kakav ce biti nemos tim bez bastijana nikako

Bezi zajk u picku materinu