Prijava

Pošto nema Bolta i Gazimuda kao glavnih prediktoraša red je da neko drugi otvori temu. Pošto smo igrali brojne prediktore do sada kroz SP i Premier ligu red je da se odradi i ovaj EP.

Mislim da je većini jasno sve oko pravila ali ima objašnjeno sve dobro na drugoj temi.

KOGA ZANIMAJU PRAVILA IMA NA OVOME LINKU SVE OBJAŠNJENO ZA PROŠLO SVETSKO

http://vukajlija.com/forum/teme/62232

E sad ove godine se superbru malo ubezobrazio tako da nema pristupnog koda i ne možemo logo vukajlije staviti jer traže 12 dolara za to (evo im kurac hehehehe) tako da ćemo morati jedni druge dodavati medjusobno i odobravati.

EVO NAŠE LIGE:

http://www.superbru.com/euro2016/pool.php?p=11571922

Pool name: Vukajlija EP prediktor

Pool code: scarfire

Edit: samo slika i jos neka budženja moraju da se plate 12 dolara.

Pravim trenutno predikcije kad ih završim okačiću ođe

Stavio sam da smo svi moderatori tamo.

E napravio sam predikcije za prvo kolo, napisao ono da potvrđujem, prihvatilo, i sad kad idem na ono "moje predikcije" ništa se ne pojavljuje...

Moji favoriti su Albanija i Hrvatska. Za njih navijam

Moras dole da sacuvas ima save picks.

Ne vidim nigde save picks

Submit picks skroz na dnu.

Ok urađeno, samo jebe što ne mogu da završim i za onu poslednju grupu, je l onda traži da odigram i sledeće kolo

Pa brate odigras 1 utakmicu i ja mislim da ti samo nju sacuva, ostalo stavis i will pick later.

Toeto odradio sam predikcije za prvu rundu i okačio tamo

bombas

Moji favoriti su Albanija i Hrvatska. Za njih navijam

pre sat vremena

I ja, da prime što više golova :3

Igraću i ja, obrukao sam se na PL prediktoru, red je da malo povratim ugled lololo

oću ja digram, lari, reci im da francuzi osvajaju izgleda da još nisu upućeni u to

Biće nas više od 10. Cimajte ove neaktivne na FB. Zanimljivije je.

kad je prva utakmica na EPu, kog datuma

Možeš i sad da predikturuješ.

oću ja digram, lari, reci im da francuzi osvajaju izgleda da još nisu upućeni u to

Evo, sve vam je rekao čovek. Finale Francuska - Island 2:1 FT

Napisao sam Boltu da bane