Prijava

Navedi po čemu si ti bolji ili pametniji od prosečnog čekaoničara?

I čekaonicu 70% čine ljudi koji su godinama tu, ali im to nije prvi nalog.

Čekaonica je bila daunonica prava dok je tu bio tufer ona glupača mimiks i ostala ekipa, sada je skoro sve OK, sa par ispada i likova koji dolaze sa duplih. Dakle veći debili su ovi koji ostave 450 komentara dnevno u nadi da će dobiti 6 pluseva na definiciju ili reakciju.

rasni, ne jedi govna.
vuče, odgovoriću ti ovde na onaj pvt pošto verujem da će videti više ljudi naviknutih na ponašanje na četu. otvorio si glupu temu, temu za ban zbog spema. nemaš pravo da mi se žališ što je neko došao na 'tvoju' temu da ti je usere, ti si pre svega došao ovde njima da usereš forum.
ako ti nešto ne odgovara, izvoli u čekaonicu.

Pa vi ste retardi a ja nisam de ces bolji razlog

A kako može biti spem jedna tema? Mislim ne podnosim vuka tj aleksa zato sto je psihopata ali znas li ti sta je spem.

Ajde reci po cemu si ti vrednija od djota ili erua npr. Mislim malo je pocelo da smara taj stav ja pametan vi govno.
EDIT: Evo potvrdio i pseto iznad, tacno samo to znate da kazete.

Kako je moguće usrati govno?

rasni, stvarno nemam nameru tebi da pokušavam da objasnim bilo šta, ne vredi.
u čekaonici imate određen način komunikacije i niko vas ne dira, oči povadili dabogda tamo.
ne možeš takvu komunikaciju da plasiraš na forum i kad ti neko kaže da si debil da dolaziš da se žališ i tražiš kažnjavanje.

Ma oni su kao kul i imaju moć (al na internetu ahahahah). Smara stvarno. I kosmopolita koji kurac ti ulazis u cekaonicu i razmenjujes poruke sa bilo kim ako smo retardirani?
E stvarno se ne može kvalitetno raspravljati sa ovom elitom sajta.

vreme je da odustaneš, rasni

ne možeš takvu komunikaciju da plasiraš na forum i kad ti neko kaže da si debil da dolaziš da se žališ i tražiš kažnjavanje.

Pogledaj forum juna prošle godine ili čak pretprošle, pola je bilo stric tema nekih pantjerinih fazona itd. I kome to smeta. Imaš teme u kojima si učestvovao imaš pretragu, pusti ostale da se zajebavaju a ne da ideš banuješ i zaključavaš.

svetlana
vreme je da odustaneš, rasni

Ja bih mogao da napišem još 200 postova, ali ti uvek ili odeś ili pretiš banom ili zaključaš. Evo normalno pričamo, da objasnimo zašto vredjaš 20% sajta, pričaš za Natnat da se jebala itd.

I odgovori zašto dolaziš da četuješ sa nama i da snajperišeš kad smo retardi?

nisam ja ovo zaključala, nisam sad banovala nikog, obratila sam se čekaoničaru kome je tamo mesto. ne ovde. ako se ne snalazi, ne dolazi se meni u pvt da se kuka.

pričaš za Natnat da se jebala itd.

normalno je za zene da se jebu.
i za muskarce

Nazvala si nas sve retardima iz čekaonice. To je činjenica.

I što ti je fazon nazivati nekoga retardom? Pola ih iz čekaonice nema ni pristup forumu. A i ne pišu ti ništa po komentarima koji su tvoje područije.

ahahahaha jao bre rasni

si ti to briso post ckode?
ili ludim...