Ja u školu idem i dobar sam đak - takmičenje II

  1. zašto je prof napustio žiri?

  2. Ja sam razumela da je privremeno. Ako nije prof je novi takmičar. Nadam se!

    Edit: moja greska. To je ipak za sledeca dva dana trajna zamena. Neki dogovor medju njima. Ja sam samo organizator. Ne mesam im se.

  3. Šta će u žiriju kad sa takmičenja ne izlazi sa 400+ pluseva? Nema revijalnih, ništa.

  4. ja sam rekla da nema tih izmena u hodu

  5. El ti znas da ja imam problem s pamcenjem? Kad si rekla? Sta fali? Covek zauzet. Naso zamenu. Fer. Zamena kul.

  6. Odustalo 2 takmičara, Pseto i ja hteli da se uključimo, ja našo zamenu jer sam gladan pluseva i toeto. Nema malverzacija, samo želja da se pokida takmičenje (sleng).

    Prva dva kola sam jedva ispratio zbog posla, iskreno. Više vremena potrošio da izdresiram Boxera nego na podrobnu analizu takmičarskog sadržaja...Izvinjavam se:)

  7. Za Boxera ne znam ali Bohoru možeš da poizdodiruješ jajca lagano :)

  8. Važi brt. Si se vakcinisao protiv besnila i tih sranja? xd

  9. Brate nemoj da mi grizeš jaja ili da ih turaš usta nego ih dodiruj lagano, tako se nećeš zaraziti XD

  10. ♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡

    Imuni zid koji će mi omogućiti da se ne zarazim :)

  11. Jebem ti sumpor žuti i trunje iz opanaka, pa kud baš sad da dođem kad se o izdodirivanju govori xD

  12. Što ti je zapad. Tačno ste Profe 100 godina ispred nas. Imuni zid, ovde se to još zove kondom XD

  13. Nisi okasnio. Sve kul. Ponoć je rok.

  14. Luke nisi okasnio jbg, kad se menja žiri što ne bi vreme tvoje reakcije?

  15. Otkud znam Boh, sve mi je danas u kurcu, možda bi i reakcija mogla biti.

  16. Boh, imaš pivo od mene za ovaj gif. Toliko.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.