Prijava

Kako bi bilo da kk i fk Partizan budu promenjeni u Franjo Tuđman momčad ne

što da ne već bilo onomad kace kkcz tema zvala fmp

To, priznanje sam hteo!

Туретов синдром није само неконтролисано псовање, него обухвата и све врсте тикова које ум не може вољно да контролише, типа трептање, цимање главом итд. Гледао сам неки видео на јутјубу о тим људима, развили су механизме да то потисну кад су у јавности, али их то стигне на крају дана и буквално их исциједи и психички и физички. Туретов синдром нике изазван никаквим страховима него је генетски насљедна појава.

Ово Бољино није наивно, али се слажем са већином да ту нема неких карактеристичних знакова Окп.

Ја сам као мали ненормално много прао руке, буквално ми дође да не вадим руке испод славине. Срећа па су родитељи успјели да ме убиједе да ће ми купити играчку неку, не сјећам се коју ако престанем то да радим. У сваком случаку упалило је, та жеља за том играчком је успјела да превлада тај неки страх од прљавштине који сам стекао. Много је лакше код дјеце отклонити те страхове док не добију некемного веће и шире размјере.

Zasto ova tema jos nije zakljucata?

krenuo sam da pisem poduzhi post,al jbt,ovo je toliko kretenski da stvarno ne mogu naci odgovarajuce reci,mogu reci da sam malo i fasciniran

Чика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика БуљаЧика Буља

meni ovde najveći problem reme kad traži zasluge na sajtu vukajlija zašto je nešto prvi rekao hahaha

Čika Bulja bio u Atini sa paokovim šalom i niko ga nije ni popreko pogledao. A posle Atinjani neki huligani...