Prijava

lik je debilko sa kojim se ne moze ozbiljno nikad razgovarati, uvek ima neke degenske odgovore...par puta sam nesto na cetu hteo ozbiljno da ga pitam, dobijao sam tako neke usrane iritantne odgovore u formi tih njegovih decijih rima...ajde bezi bre u kurac...
a po cemu ces pamtiti nat nat zhajk? po tome sto su je jebala petorica autora sa sajta? pa ok onda...

Meni bilo do jaja onda kad je zajk pekao prase jer mu umro komsija ili tako neka zavrzlamica

gde imaju jeftine dojave?

imas kod 3. golmana grenobla
nego pezose zar nije natnat ona stara ba... zena?

Vukajlija ce pamtiti Zhajka koji je njenu slavu izdigao do opasnih visina! <3

lik je debilko sa kojim se ne moze ozbiljno nikad razgovarati, uvek ima neke degenske odgovore...par puta sam nesto na cetu hteo ozbiljno da ga pitam, dobijao sam tako neke usrane iritantne odgovore u formi tih njegovih decijih rima...ajde bezi bre u kurac.

Pezose nije dečko debil nego se jednostavno sprdao, skapirao je čemu služi Vuka i tako se ponašao.

E a cemu sluzi vuka?

Pezose nije dečko debil nego se jednostavno sprdao, skapirao je čemu služi Vuka i tako se ponašao.

pre ce biti da je malo autistican...ustvari jeste 100% sad sam izvrsio neka istrazivanja

pre ce biti da je malo autistican...ustvari jeste 100% sad sam izvrsio neka istrazivanja

Jebeš mi sve, ako je Žajk autističan onda na sajtu ima likova koji su definitivno za ozbiljnu hospitalizaciju.

pa i ima oko 14 njih minimum

Daj bre vi ko da ste svi pod istim krovom odrastali se ponašate kad neko oće da napusti jebeni sajt.

Pa neka ga napusti bez otvaranja teme. Nije on Kobi Brajant pa da otvara temu pred odlazak!!!

Ja placem svaki put kad neko napusti sajt

Makaronac

Pa neka ga napusti bez otvaranja teme. Nije on Kobi Brajant pa da otvara temu pred odlazak!!!

može link te teme što je Kobi otvorio??

Радјард Куплунг
Makaronac
Pa neka ga napusti bez otvaranja teme. Nije on Kobi Brajant pa da otvara temu pred odlazak!!!

može link te teme što je Kobi otvorio??

Džabe, pička obrisala prvi post, tema više nema nikakvog smisla.

koga uopste boli kurac da li ce neko biti ovde ili nece