Prijava

kad je midori na cetu pricala kako ima strah od zhaba i ombre krenuo kaciti slike zhaba i ona se nervira i buni se,salje mi pvtove gde mi govori ,,e ajde reci mu da se smiri ili cu napustiti sajt ZAUVEK,, i ja u fazonu sta me boli kurac sto ces napustiti sajt zauvek,kasnije nam pisala na cetu nekoliko zbogom fazon postova a mi nismo ni obratili paznju pricamo neku pricu koja prenema veze s tim haha nismo joj rekli ni dobro,cao ni nista...od tad je nisam vidjao na vukajliji,tho
tako treba tretirati sve sto CVRSTO ODLUCE DA NAPUSTE SAJT ZAUVEK,VISE NIKADA U ZIVOTU DA NE STISNU TO ZASTRASUJUCE PRIJAVA DUGME i zele videti nekoga kako ih mole da ostanu,ja jesam molio zhaka,tho kako da budem dugo ljut na tu budalicu :)

Ako ode Žajk, idem i ja! Zauvek!

Ja sam iskreno tužna sto mene nema na spisku. Plačem. I suze su mi skvasile aljinu novu. Problem je što sam bila našminkana i sad mi je aljina flekava. Neko mi duguje za hemijsko čišćenje. Inače i ja odlazim!!!! :p

Nije stavio Bohora na spisak hahahahahab

хахахха ладно мене ставио

Нема ни мене иако сам идол доброте младим нараштајима вукајлије...

Skidaju se ljudi s vuke ko sa horsa šta je bre ovo

Stefan Kostić gde se setio tog pederka jbt haha

Stvarno ovo vise polako gubi smisao...odose ljudi...a otiso i rasni...
Napusam vas i ja...gotovo!
Pozdrav!

Stavio Marka. Stokholmski sindrom ili ultimativni cin pokazivanja ljudske velicine?