Prijava

Bice promena u timu mome, nisam zadovoljan stanjem na tabeli!!!

тренутно сам 56. у Сорабији и први у свим лигама које играм, :о

Први си док ми не уђе Снодграс уместо Лукакуа позз

наздравље момчино, живио

Ala se ovde igra jak fantazi juju

Svaka cast obojici..

Moj ortak je prosle god oko 2 meseca bio medju par najbolje plasiranih ljudi u srbiji, i tamo oko boksing deja covek napravio neke rtd izmene i pao odmah za par stotina mesta..Na kraju ne znam dal je bio u hiljadu..To su te nijanse koje odlucuju

I Kutinjo

Sa -12 krećem u novo kolo, pred sam kraj prelaznog roka dovedena su krucijalna pojacanja za napad na vrh tabele!!!

EDIT: jako mi se svidja Sretin tim, jebem ti lebac

Kad raste cena ovim igracima? Nije jos porasla nikome, je l' nije ko basket posle svakog kola?

Moguce da se menja kako odigraju...

Цена се мења искључиво у зависности од тога кога играчи купују. Ако неког играча корисници убацују у великом броју а да пре тога није имао велики проценат у екипама, онда му скаче цена, а ако је имао добар проценат заступљености у екипама и рецимо одигра лоше онда га углавном људи избацују и цена пада.

Ово је уопштено, има ту изузетака, али види се суштина.

Da li je moguce da se nekako sakriju timovi drugih igraca? To bi bas bilo do jaja, jer ovako ja sad mogu da prekopiram neke igrace kojih se nikad ne bih setio, i obrnuto...

Tako mogu samo da gledam recimo kako Sreti ili Lakiju skacu bodovi, i pizdim jer ne znam ko im donosi...

Mislm da je postoji ta opcija, uostalom vise-manje svi imamo isti tim.

Е, прва утакмица је вечерас, имате још 20 минута за измене.

Izlomi se aju 4 meseci jebem ti

kome je zlatan kapiten meni je

Samo idiot nema Ibrahimovića na fantaziju (i kao kapitena naravno, al prvo u postavi).

Ja nisam hteo pravim se mudo stavio lameli kapitena :D

A de su braca sto su pricala ibrahimovic mator,i ta sranja?

armine koji si ti?

Ne znam koja al sećam se da su neki pričali da već ima 35 i te forice.
Ja sam svršavao kad je došao. Više nego za Pogbu. Inače jel gleda neko, ja ču sad da pustim, kad se cigani upuvali, kako igra Pogba?
http://i.imgur.com/hBp7oJs.jpg

hahah bombas klasican djura palica

Čoveče ovaj na Sk2 kakav ovo glas ima?