Prijava

Jebem ti, poslednjih 5 kola ocajnon 2-3 puta sam bio 3miliona i neki za to kolo, iz top 15k evo zavrsih 132k nista mi nije islo al eto ipak prvi napokon, igramo se opet za koji mesec

Usralo te što se meni Džošua King povredio danas. Nisam to juče ni znao da imam makar teoretske šanse da budem prvi ovde, do pre neko kolo sam zaostajaopreko sto bodova za vodećim. Solidan ponad bio danas pogotovo na poluvremenu kad sam imao solidnu prednost, posle odbrana počela da prima golove i kraj jbg.

Odličan čip, i očekivao sam se da će skloniti debilni all out attack.

Ajd u jednoj recenici neka objasni neko sta znaci ovaj chip

Ajd u jednoj recenici neka objasni neko sta znaci ovaj chip

Mozes da promenis ceo tim, za jedan gameweek, posle tog gameweeka, nazad na stari tim.

Takodje, sajt se ponovo otvorio, mogu se praviti ekipe za 17-18 sezonu

Ceka se laki da obnovi ligu

Ja baš danas uzeo da sastavljam ali nisam zadovoljan kako mio je ispao tim za sad.

I dosta igrača koji su promenili sredinu nisu još dodati.

Opusteno, i ja sam danas sastavio cisto reda radi, ima vremena da se sve to skocka, samo pitam zbog H2H da vec bude aktivna tema pomalo

Обновићу класик и направити Х2Х. Него, Армин је освојио класик лигу, ко је победио у Х2Х? И да, да ли да шифру за лиге делим приватно или да окачим јавно? Сајт је мртав сумњам да ће неки уљез да улети.

Ja h2h, Marko classic.
Samo podeli za H2H, jer kad obnovis ligu, valjda bi trebalo svi automatski da udju

Изгледа да си ти Семире поставио својеврсни рекорд, први који је узео титуле у две узастопне сезоне, прошле класик сад Х2Х :Д

Opaaaa.. Ove sezone mora dupla :D

Imam tim, pucam na prva 3 mesta, prosla sezona je bila za zaborav, novi trener, nova taktika!