Prijava

Ex admin tim Dživdžan zbori stranice je reši da vas ovim putem obavesti da smo zbog nekih nesuglasica se razišli tamo i više ne adminuje niko do samog Stevana. Više nemoj da nam pišete u PVT E Boh, Šomi, Putinka, Mjetalna lamo, Olanik, Papete kakva ovo govna izbacujete na šta ste napravili stranicu i da nam jebete majke. Takođe nemoj ni da šaljete nam predloge to šaljite Stecu i po ulici nemoj da nas presrećete.
Srdačan sportski pozdrav.

Legenda kaže da je 1456. godine Beograd odoleo opsadi Turaka, a da su medju preživelima pronadjeni vrabac i vrabica, probodeni sa tri strele!" --- Ovo je istina, pričao mi čovek koji je upućen u te stvari.

Dživdžan zbori Svaka čast Belom, šta sve čovek radi za ovaj narod i još stiže i da nas uveseljava. A ne ko oni prethodni...

Корисник Dživdžan zbori поделио је фотографију корисника Novak Djokovic.
23. јул у 23:40 ·
Naš No1e je šampion i u blesavljenju :D :D :D

Dživdžan zbori
23. јул у 19:53 ·
Lešinari su jedine ptice na svetu koje su imale logore za ptiće.
Dživdžan zbori (знам да ово није баш мит и без икаквог основа, али јесте устаљена реченица)

bunga banga bunga re slušaj zvuke pobede

NEGUJMO SRPSKI JEZIK DŽIVDŽAN ZBORI

Dživdžan zbori
21. јул у 17:57 ·
Kaže se vraBčiji, a ne vrapčiji, jer nisam ja nikakav vrapac, već VRABAC.

Dživdžan zbori
17. јул у 18:32 ·
Lešinari pričaju o drugim pticama. Golubovi pričaju o događajima. Vrapci pričaju o idejama

e mislio sam da znate da je mene stecan vratio za editora xd...al samo jedan status sam napisao od tad,tho,tako da svejedno nemojte mene tuci

Axaxaxaxa biće izmenjen prvi post XD

pir nije htjela da uradi neku sexualnu vratolomiju koji je perverzni stec naumio, posvađali se, on se naljutio i banovao je, onda se nežni vitez bohor solidarisao sa njom i usput nagovorio debelog šomija labilnog da skine admina, a ja ga iskulirao i otada na dživdžanu vladaju tmurni oblaci, ali dignuće se kao fenix iz pepela

Ja nisam hteo da ulazim u detalje nek to ostane iza nas al hvala tebi svakako.

Vi ste drugari nemojte se svađati pls