Prijava

Nisam ocekivao da ce se sve ovo sto smo imali tako brzo urusiti, ali ti si me izazvao. Mada sam pasivno i znao da si glup, sve vreme, ali sam cutao i branio te na svim frontovima kad god sam stigao i ovo za promenu nika te zajebavaju

Ne obracaj mi se vise zavrsili smo

ja bih pre rekao da si mi se divio a ne da si me branio.ili si se smejao mojim postovima iako su ti glupi ne znam sto si to koji djavo radio.sam si sebe ujebao sad.a sto se ovog za promenu nika tice ne zezaju me nego lupaju.vec sam rekao dekiju da mu ta fora nije prosla citaj malo.ili mozda neko misli da se ja lozim na to sto je smesno jer ocigledno ne znaju da znam sintaksu htmla i csssa znaci u to sam upucen odlicno

glasam za nik Posten covek, mozda neces jos dugo biti Milenin decko nikad se ne zna, a posle ti nece opet izaci u susret da menjas... ustedi zivce na vreme

milenin decko zato sto mi se svaka druga devojka zvala milena, mnogo ih ima

Kako se zove kad dodirnete sudionike ove rasprave

Tač Daun.

Sketch

Sad si nam pokazao bombas a sad se gubi

Zasto stalno juris Milene, bolje budi lovac na Jelene one su bolje cure generalno
ovaj intenzitet skeca probija plafon
Jelena>Milena

znam da volis filmove pa sam se malo nasalio koristeci tvoju sferu interesovanja, inkluzivni humor at its best

hahahaha bombas skec ti je na mestu skroz

pitaj kosmopolitu ona je dobra žena izašla mi je u suret više puta sve pohvale za nju da ima više ovakvih ljudi svet bi bio lepše mesto nesumnjivo, par puta mi je odabrala defku baš sam bio srećan

jednom mi je poslala pvt sa pitanjem KOJU ĆEŠ DA TI ODABEREM joj a ja pišnuo u gaće od sreće takvi trenuci se ne zaboravljaju

Svaka cast labok vidim nasao si novog druga...nadam se da znas da to nemenja cinjenicu koliko si jadan pa trazis potporu u drugim clanovima odmah nakon svih dogadjaja nisi imao casti ni da sacekas malo nego si odmah otpoceo sa dolinjavanjem sto me i ne cudi od tebe...

kosmopolita je toliko dobar čovek da kad gledam sopranove ne vičem na laptop KARMELA SOPRANO DROLJETINO DOSADNA JEBO TI FURIO DJUNTA MATER

Dzankee lozis ti mene vidim ja da ljubomora cveta

Kladim se da se nisi nasmejao ni 0,005 posto na bombasev post sve sto si ti hteo bilo je-da zagolicas moju ljubomoru i kako si ti prihvacen i nastavio odmah sa zivotom a ustvari nisi

MA KO BRE TRAZI POTPORU U DRUGIM CLANOVIMA!!

Moj post jebe, ne kenjaj, svako iskren se nasmejao poyy