Prijava

ja samo da se javim mom starom drugaru džankiju

SRBENDO DOBIO SI NOGU POMIRI SE SA TIM

Spusti caps lock retarde i stisaj necu te ja uciti kako da se ponasas

kosmopolita, neces ni da odgovoris jel moze promena nika ili ne'?

E, dobro, čitam ovu temu i rasprave zadnjih par dana na forumu i moram da napišem nešto.

Videvši šta se sve toleriše pojedincima na sajtu, ja odlučih da se povučem. Od ponoći autor Radjard Kuplung neće napisati više niti jedno slovce. Zašto? Zato što više Vukajlija nije ono što sam verovao da jeste.

Nekad sam na sajt ulazio sa željom da pročitam sve što je objavljeno i nisam mogao da izdržim 24 sata da bih objavio nešto svoje kako bih ostavio traga na sajtu. Isprva je to sve bilo odlično zezanje, spoznavanje načina pisanja, upoznavanje dobrih ljudi. Znalo se desiti i par puta da po čitav dan ne uzmem da jedem samo da bih počitao sve ono što se objavi, da slučajno šta ne propustim. I nije mi bilo žao. Bilo je kvalitetnih stvari, odličnih autora i lepih razmišljanja. A sad...

Sad se Vukajlija svela na puko vređanje i zatrpavanje idiotskim fazonima. Ajde, razumem ja da svakom naiđe žuta minuta, pa počne nekontrolisano da se istresa na svakog ko mu se nađe u blizini, ali da se takvo ponašanje nastavi mesec i više dana, to ne mogu da shvatim. I da, šta neko ima od vređanja? Virtuelni lik kaže drugom da je ovakav, onakav. Kakva sitna i mizerna duša moraš da budeš da bi to zadovoljilo tvoj smisao za humor i nahranila sujetu da budeš NENADJEBIV, pa makar i u ovom svetu jedinica i nula. Ne bih o tome više tupio, ali tako je kako je. Dupli nalozi. Čemu to sve? Ne može se iskazati sve ono što hoćeš da kažeš ili jednostavno nemaš muda da staneš iza izasranih bljuvotina? Jadno. Patetično. Mizerno.

Iz navedenih razloga shvatih da ovo nije mesto za mene. Ja sam došao ovamo da pišem i da se zevzečim u nekim zdravim i normalnim okvirima, ali to više nije to. Malo je uvredljivo kad autori koji su ovde već duži niz godina žmure na eksalaciju gluposti koja je prisutna u posljednje vreme. Zbog toga ja govorim, ma koliko me to koštalo.

Od mene toliko. Verujem da neću nedostajati, što mi i nije bitno, ali verujem da će se možda neko zamisliti da li su ove moje žvrljotine ipak tačne i da će se nešto promeniti. Živi i zdravi bili!

Nece ti ni odgovoriti... ne interesujes nikoga bio si interesantan jedino pod mojom komandom kao moj piun a sada kada je doslo vreme da preuzmes kormilo postao si govno,jer ne znas bez instrukcija i da ukljucis mozak i nikome vise nisi zanimljiv

radjarde ponoc je prosla odavno..ako je ova moja rasprava sa srbendom kap koja je prelila casu onda jbg, sto se mene tice moram da objasnim.sve vreme sam igrao srbendinu igru istina je da mene totalno bili kurac za bilo kakav status na forumu i za to da li cu da budem prihvacen ovde ili ne.i kad su me napadali ja sam ostao na forumu i boleo me kurac.ja cu da nastavim da dolazim jer ima tema koje pratim, moze nesto da se procita sto mi se svidja, mogu da budem prihvacen ili ne meni je svejedno ja ako nesto imam da napisem ja cu to da napisem a dal ce neko da reaguje na to ili kako ce da reaguje to me ne zanima.sa nekim mogu da razmenim misljenje a i ne moram ni to.sad ne znam dal je srbendi stvarno stalo da ovde ima neki svoj status ja ne znam, mislim da se zeza.na kraju krajeva njegova stvar

ko je ovo napisao što je rađ kopirao haha

kosmopolita, neces da odgovoris.odakle tolika netrpeljivost prema meni da neces da me udostojis ni kratkog odgovora.

Ово Рађово је из Кобијеве теме

zar nije ovo mitketovo pismo?

kosmopolita, šta ima, jesi dobro?

super, džanki, šta ima kod tebe?

srbendo, odlična ti ona na nervnoj bazi definicija

ništa, blejaž po netu..dira li te ko kosmo osim ovih čekaoničara

A želiš li da te diraju? XD

kosmopolita, tvoje ignorisanje me ne pogadja a sigurno me ignorises sa tom namerom.sa takvim ponasanjem postizes samo to da budes odvratna ali jbg ti se tako ponasas, takva si osoba i nazalost to ne moze da se promeni

Otjerali ste zajka... Sad radjarda... Zar vam nisza nije sveto...