Prijava

Skočko između patuljka i međeda vazda biram patuljka XD

međedi su lijepi :D

Jesu kad su u lovi pa ih zovu slatki medo XD

Baš ima drugačije hahah

Ne znam što se cimate toliko oko toga, ima patuljastih i riba, opušteno.

pffff kako sam da otkucam 50ak razloga zašto je ovo glupa izjava ali probaću sa nekoliko
-nebitno dal ima patuljastih ili ne, ne sortiram ribe po visini nego biram šta mi se svidja
-te iste patuljaste ribe imaju komplekse od patuljatosti pa im je bitna visina kod muškarca pa jure dvometraše (ovo je moja neka teorija, nisu me odbijale patuljaste pa da znam)
-seksualno me privlače kobiletine sa dugim nogama, imao sam devojaka viših od sebe i na ravnom
-moja devojka je viša od mene 1-2 cm na štiklama i nema tu problema

Manjak samopouzdanja imaju lole

Tilmo tebi neka je Bog u pomoći hahaga

Haha, kolko je ovo "svako za sebe izjava", daj da se čupam nekako, jebo Tilma.

Maestro, dal si običnu prozivkicu uspeo da shvatiš ozbiljno, pa još i da izlažeš argumente protiv u kratkim crtama?

ma nije to prozivka nego ono, uobičajen komentar. kao patuljaste ribe biraju koga hoće a patuljastim likovima ostaju samo patuljaste ribe, ma jeste kurac :D
imam dva drugara od 162 cm, e oni su već u ozbiljnom kurcu

ovom jednom sam iz najbolje namere rekao: ''Pa i Lorenco Insinje je oko 162 pa mu to ne smeta da dominira u životu, nemoj to da ti smanjuje samopouzdanje''. Epilog: shvatio je to kao prozivku i nismo pričali neko vreme nakon toga

A brt ovo je standard spika. Ima nas niskih, rumenih obraza, mađara, bugara, s jakim obrvama, kosovara, međeda bosanaca itd
Igramo se šta.

Igramo se al se al Maestro ne da loptu. Biće da ga šibaju kompleksi što je 175cm. Pa kao riba na štiklama viša od njega 2cm lolo

Pare su bitne jebem vas usta sirotinjo glupava, ja jesam nizak, ali znam balvane od dva metra max dostignuce pilana ili farma kokosiju

Kapiram ja da muškarcu nije prijatno da pridje ribi višoj od sebe, ali niski muškarci veliki fejl čine time što selektuju devojke kojima će prići na osnovu visine.
Ima ljudi koji veruju da postoji odredjeni obrazac ponašanja kome pribegavaju svi niski muškarci, a toga se treba osloboditi pod hitno jer em je providno previše em je smešno.
Navodim primer: šišaju se na kratko, ili lupam: voze bmw x5, glume mafijaše, nose pištolje sa sobom, nose puma bmw ili ferari patike. Karikiram sad

Bombas, ti si do sad priznao da si ceo život bio buljaš, kad su svi izlazili u grad ti si učio, sad kao nešto radiš a videli smo da se oblačiš sa buvljaka.

Sad si još i nizak.

Na šta ti ličiš čoveče uozbilji se malo!

Maestro to su seljaci jbg.
Mada oće ih pičke jbg nzm kako
A i izbegavam ih, saznaju ti adresu pa ti dođu na gajbu pa budu neprijtni, haos

ahhaha bombase al si pogodjen u ZHIVAC

Cuj sad si jos i nizak... pa nisam sad nizak retose, oduvek. Idi spavaj treba da predjes 93.000 km sutra, 40k dinara se nece samo zaraditi. Ja spavam do podne.

Hahaha brate Bombasu sam pricao. Al mi smesno dok si citao sigurno si tripovao sta bre ovaj pise jbt hahahabab

Edit: maestru odgovaram uplesmo se. Xd

ok bombe znamo ali čemu vredjanje i psovanje