OI Rio 2016

  1. pa ja bih je i karao zato sto je kurvica bezobrazna

  2. Možda posle, prvo obećana šamarčina pa ćemo da razgovaramo.

  3. da da milica je inace bas prelosa pizda kakvu osvedoceni smekeri vukajlijaski setaju svaki dan oko malog prsta kako oce...

  4. jbt likovi ovde kad na cet dodje neka osrednja zdepasta riba se polome utrkivajuci se koji ce da dobije gram njene paznje i ponizavaju se najstrasnije zbog takvih, a vamo jos samo sto za jelenu isimbajevu ne pocnu da pricaju kako je kurcina od ribe

  5. Normalno ponasanje sasvim kad imas 12-19 godina i naocare.

  6. najsmesnije mi je kad placu jer nema zena na sajtu vise,koliko u kurcu moras biti da ti bude bitno da ima zena u pisanoj formi jebenoj

  7. Ne bi ti nju jebo, jebala bi ona tebe

  8. a zamisli jbt ona gore(dominira ti naravno potčinjen) jebe te i kaže šta si ti moja? Ti kažeš tvoja ljubav ona te zvizne po guzu i počne da davi. ŠTA SI TI MOJA?! -ja sam tvoja kurva! -TAKOE KURVO ĆETNIĆKA

  9. Perkovićki bih rekao da sam kurva ćetnićka, šta je tu problem?

  10. problem je veliki što sam gladan a mrzi me da spremim nešto

  11. da da milica je inace bas prelosa pizda kakvu osvedoceni smekeri vukajlijaski setaju svaki dan...

    Stanija je sest puta bolja pizda, pa se ne pravi da nije starleta. U sustini, Milica Dabovic je samo provokativna, nije neka picka, ok je, ali nista vise od toga. Za izjebati jeste dobra, za setnju se preferira nesto drugo jbg. Sveca Ana joj je sa druge strane ljepota i nju bih setao.

  12. M Dabivic je latentna lezbaca, mozda Bi, mada tesko... Info iz svlacionice dok je bila u Partizanu.

  13. од кога је тај инфо?

  14. Od devojke koja je tad igrala u Partizanu..

  15. ana dabović nije starleta, ona se iskreno loži na dragana đilasa

  16. а зашто је латентна? како се манифестује њена латентност?

  17. Nazalost, prerano prekinuta karijera...

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.