Prijava

Najebo sam, sad će reći ženi ovo pokazati i zamoliti je da me pretuče

prelepo je bilo otvarnje oi, voleo bih da zivim u riu

Svaka čast za odevanje naših, ove skoro šalvare na ženama su totalno jebozovne.

Najebo sam, sad će reći ženi ovo pokazati i zamoliti je da me pretuče

Samo da ti kažem Soče da se spremiš za batine. Upropastiće te moja lepša polovina od batina lol

Nasiljem se ništa ne rešava :(

O tome si trebao ranije da misliš, nemoj sada da se povlačiš :)

Ona sto nam nosila zastavu ispala u kvalifikacijama lol

Nemojte pisati na temi ovog degenerika bez obzira koliko on pokusavao da pokrene diskusiju o nekim sportskim rezultatima

Brate, kapiraš da se ja napušavam sa likovima sa kojima sam inače dobar. Naravno, ima i onih sa kojima nisam, ali je poenta da debilčinu kao što si ti teško mogu da nadmašim koliko se god se trudio.

nekoj filipinki sto dize tegove na OI ispalo oko na pod iz ocne duplje od napora :D

Ovo sa Djovakom.
Setio sam se elektrijade i fudbalskog tima iz Novog sada.
Oni ti deknu prvu utakmicu u kupu i onda pijani sa tribina navijaju za ekipu iz rodne Banjaluke do finala.
Djovak, kako igra moze i za cetiri godine da uzme to zlato. No frks za njega!

Ma kako da neće, pa nije on Federer

Boh, Federer nema zlato u singlu na Igrama, nego u dublu.

Čoveče Đoković ovu formu može da zadrži 2 dine max
Ne može da traje ko Federer jbg

елем, до данас се ништа није дешавало.

штефанек злато, кошаркашице и ватерполисти у полуфиналу.

пратимо одбојку...

gledao sam kajak žene, zadnja neka iz palaua, ja mislio biće bolja zbog istorijske tradicije čamčenja pacifičkih država al kurac kasnila dosta i kako je prešla preko cilja prevrnula se

кад смо код тих земаља, шта је са оним фиџијем у рагбију? они би требало да освоје прву медаљу у историји?

pa osvojili su valjda već zlato, ali u ragbiju 7. Ovaj ragbi na koji većina ljudi misli je ragbi 15, sa 15 igrača. To je rugby union. Svetska igra je, iako značajno manje popularna u svetu globalno, i rugby league, ili ragbi 13, sa 13 igrača i nekim drugim razlikama u pravilima. To je popularniji kod ragbija u Australiji.

A sedmica je relativno nova stvar na nekom ozbiljnijem nivou, sedam igrača, al ne znam dalje o tome više.