Prijava

Jesi igrao taj rugby union, Gvozdy? Deluješ kao neko ko preferira te grube sportove.

е нека је освојио фиџи, да и они мало осете укус победе. знам то за рагби 7, али само тај је на ОИ, је л' да?

El uzeo Bangladeš neku medalju? Oni su kao najbrojnija zemlja koja je nikad nije osvojila, imaju preko 150 miliona stanovnika.

како ли Индија стоји са медаљама

Pa ja koliko sam čitao, taj ragbi 7 je mnogo dinamičniji i neizvesniji od 15 i 13 i razlike u timovima su jaako male, te je tako se nekako i fidži umešao u borbu za medalju

pogledao sam za banglades.oni ukupno od los andjelesa na ovamo poslali 30ak sportista.

igrao sam ragbi 13 malo na studentskom nivou, ok je. Pogledao sam sad pravila za ragbi 7, nema nekih razlika ( osim da su konverzije dropka a ne šut iz onog postolja ) osim što se igra mnogo kraće. Igraju na terenu iste veličine. Da, samo to je olimpijski sport i to sad prvi put.

кад је шпановићка?

Malo posle 2 su kvalifikacije ako dobro sećam se.

фала, таман као тренинг за сутра.

Au stvarno sam ih jebao za usta za ono sutra. Mislim da su danas za neki vaterpolo promenili termin jer nije odgovaralo nekoj televiziji, pa nek kažu lepo da RTS-u ne odgovara termin u pola 4 ujutru.

дефинитивно је стигла нека добра дрога данас у наш олимпијски тим.

а сутра сви играју у, за наше стандарде, нормалним терминима, само ми уз курац

одбојкашице су наш најбољи амбасадор у свету.

Kol'ko je trajalo jebemti, 20 minuta? lol

одбојкашице су наш најбољи амбасадор у свету.

+2222
pokazale su svetu da smo jedna lepa i dobra nacija

odakle je boškovićka, aaaa
da nije možda iz republike srpsjke hahah

Избрчког.

Бранкица Михајловић = женски Иван Миљковић.

Брчко је дистрикт брт.

gde su oni što su govorili da davor neće proći grupnu fazu??!