OI Rio 2016

  1. Pogledaj jutarnji.hr, prvi naslov zlata 5:2, srbija kaska za hrvatskom, au ne da mi nije zao nijedne jebene i sutnute hrvatice, nego ce skor biti popravljen

  2. dali bi svih 5 za medalju u košarci lol

  3. Kakav je retard ovaj voditelj. Za ove nove sportske novinare Strajnić je bog.

  4. Kakve gluposti je lupetao,ko je uopste ovaj lik

  5. još će šarenac biti elita

  6. Šarenac i jeste elita kada je komentatorski posao u pitanju.

  7. Šarenac jebeni, ko pasulj il konj

  8. Čak i nemam ništa protiv Šarenca. Nekad se ponavlja, ali ima duha. I bitno je pomenuti da je on jedini i upućen u sport koji prenosi.

  9. ono jes, vidi se da je dosta izučavao nba 2k13

  10. ja nemam ništa protiv šarenca osim što je psihopata koja pospešuje mentalne bolesti nacije time što mu se omogućava da ga slušaju milioni ljudi u emotivno nabijenim momentima

  11. u najbukvalnijem nacionalnom interesu je da se šarencu zabrani komentrisanje košarkaških mečeva i da se tu postave oni tipovi sa sport kluba. Ali naravno da je to nama jasno ne bi završili bežeči na traktorima od Hrvata i Šiptara

  12. Pa uzmite primer jebenog Mijaljevića i njegove genijalne izjave da "prvi nemački golman nije došao na prvenstvo zbog povrede" a lik se bacio pod voz. Šarenac je blagoslov u odnosu na takve. Strajnić, Kovinjalo i ekipa, sa sve ovim novim nadama, su zlo.

  13. Kako dendu da izostaviš prov

  14. Sukno je sad upravo dobio gastritis

  15. A dobro, Denda je taj rang. Pokojni Korać je bio gotivan jer je svoje najveće prenose radio pijan, ali je imao kurac znanje.

  16. Meni je Kovinjalo najgotivniji komentator RTS.

    Nije neki mag sporta, ali ima minimalistički stil, ne davi, ne pravi se pametan, i ima najzdraviji stav u smislu nacionalnog loženja. Gledao sam kad je prenosio sad na OI trku neku dugoprugaša i sad znate da tu ima dosta naturalizovanih crnaca kao reprezantitavaca Bahreina, Katara i slično. I on je to najnormalnije prokomentarisao u fazonu jbg ljudi iz sjebanih siromašnih zemalja poput Etiopije Kenije i sličnog traže uhlebljenje. Kao jbg, al šta da se radi.

    Svi ostali komentatori koje znam bi se tu napravili neki pametnjakovićevski forumaši u fazonu hehe pravi Katarci nema šta al šta ćete dragi gledaoci para vrti danas nažalost u ovom svijetu ne ko nekad kad smo se igrali lopte a ne gledali u telefone

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.