Prijava

ziru kolika je pajvancina, sedece na klupi arsenala jos 5 godina i cekati da zaigra u ligi uefa sa elnenijem i nekim tinejdzerima koji su poreklom sa obale slonovace. 15 puta je mogao otici.

izgleda da je siti potpisao laportu iz bilbaoa,ali nije jos potvrdjeno.vec par puta su pokusali da ga dovedu.

Jel ovo bilo najgore suđenje u poslednjih 10 godina ili šta?

Ja bih rekao da jeste, oba su nepostojeća bila, linijski sudija da se lepo povuče sam nakon ovog sranja koje je napravio.

Plus što je prvi bio nakon ofsajda koji nije sviran

sad vidim kako je ovaj kejn prvi strelac, lik 3 puta šutira iz ofsajda nijednom ne sviraju, onda mu sviraju 2 penala

Pa zato i kažem oba nepostojeća, kod tog prvog jeste bio penal, ali posle ofsajda jbg

Džonatan Mos najveća budala od svih sudija koji sude PL

i kad sam već ovde da dodam da je robertson jebeni mentol i vodeći član kluba 'ne znam jebeno uopšte da centriram ne mogu da pogodim teren' zajedno sa rukovodiocima morenom i čembrlejnom

Hahah Liverpul jebeni, šta se sve neće videti na njihovim utakmicama.

sad baš htedoh da vas pitam kakav je ovo kriminal?

evra potpisao za vest hem.ili uzmu neke staklene ili penzionere.
samo sto ce evra da izvlaci nesto.moze on jos koju tekmu dok se ne raspadne i ode u mumbaj fk.

Ко води Вест Хем?

Јунајтед веза ХД

pa saradjivali su.
samo sto mislim da je vise fora, sta ima za dz bez ugovora,a da moze trcati,pa uzeli njega :)

Ма да, искуство, помислио сам да је Вест Хем поседњи, гледам ок екипа, ал видим у средишту су, добро боли их.

А тукидид. 3 бода разлика хахахахахах

ta sredina je ljuta borba za opstanak.nemaju bas neku zalihu bodova.solidan tim.jebale ih povrede i ocajna igra na pocetku.
inace,malo sam se zaleteo.nije jos potpisao.tacnije,nije jos zvanicno.poverujem nasim novinama.
trenira sa njima,pa bi kao trebalo.

Да, тачно борба је средина. Добро, ако тренира, плус Мојес па потписује сиг сиг