Prijava

Kad smo kod borbe za opstanak na koga tipujete da leti iz lige?Na početku sezone svi u fazonu da Brajton i Hader ispadaju sigurno, ja preteći ih u čempionšipu sam bio sig da jedan ostaje a možda čak i oba. Realno je borba za opstanak najneizvesniji deo takmičenja opet. Brajton mislim da ostaje sigurno, hader nisam siguran više, svonsi za sad najizvesnini palas bio prežaljen al nisu bez šansi više, Stouk i WBA ako ispadnu ja ću da častim.

EDIT : Zab sam da je Svonsi imao solidne rezultate u zadnja dva kola pa ni oni više nisu toliko izvesni, previše je ugroženih timova smenjuju se iz kola u kolo u zoni ispadanja. WBA je najugroženiji ne samo po bodovima nego apsolutno ništa ove sezone nismo videli od njih.

u narednih 4-5 kola borba za opstanak krece od devetog mesta.mislim da ce se kasnije nekih 6 timova da se jebava.vba je u teskom kurcu,al bukvalno jedna pobeda moze da ih digne.
jebeno za prognozu.posebno jer timovi od devetog mesta igraju svi slicno i jebu se medjusobno.jedno iz te ekipe everton sigurno ostaje.previse su dobri i stalno u premijer ligi da bi se borili za opstanak.

Meni Burnmut, Votford i Everton i nisu toliko kandidati za ispadanje. I igra im je ipak manje loša nego timovima ispod a gledamo sezonu overall. Od 12. mesta na dole je borba i po mom mišljenju Brajton ostaje odbrana im je makar dosta bolja od svih ostalih ugroženih i Vest Hem bi ostao ako Arnaut i Lanzini nastave gde su stali kad se vrate posle povrede. Još mnogo mečeva je pogotovo međusobnih svašta još ima da bude.

votford i burnamut igraju sa veste hemom,odnosno hadesrsfildom.eventualni porazi ih priblizavju donjem delu,a ima jos pun kurac tekmi.ne kazem da su oni najebali,al jos nisu blizu opstanka.votford igrao dobro,pa se raspao,pa sada opet dobro igra.ako im dodje crna serija opet,optice po kurcu.
ako se ne varam, vest hem igra sa 7 od prvih 8 trenutne tabele.samo sa totinhemom ne.zajeban raspored.jos 12 kola do kraja.arnaut i lanzini odlicni.bez njih dvojice bi se i u cempionsipu borili za opstanak.

Jel ono nego odavde i dalje sumnjao u talenat Rašforda? Kakav finišer je mali i koliko razbija na derbijima. Već sad je ubica šta će tek da radi za nekoliko godina

Јунајтед дао 2 гола у 30 минута ШОК ФОТО ВИДЕО јебо те..

Hahah koji kurac, jebeni United

Очекивао сам да се овај меч сврши са 1 0 или 0 1 и да кажем овде на теми јебем вам матер британску лок тему и откључавај шпанце да коментаришемо леванте осасуна 3 2 резултате занимљиве не британце ружне досадне.

Au jebote, kud ne odigrah manchester..

Veruj mi da ih nisam ni pogledao danas u listi, jedan jedini par engleza odigrao nisam, osim na tiketu za up u takmičenjima

Ali zato sam trpao jako na nemce jebene mater im jebem

https://sport.blic.rs/fudbal/evropski-fudbal/novi-najveci-transfer-u-istoriji-ova-tri-kluba-su-spremna-da-nadmase-nejmarov-rekord/70b5q2q
malo blicovo proseravanje za cenu.
u svakom slucaju,celsi redovno najebe sa ovim igracima.sjebu se za matica,pa ga otkupljuju,pa se opet sjebu.pozajme salaha,pa ga prodaju i on postane najbolji igrac premijer lige.

https://www.mirror.co.uk/sport/football/news/mohamed-salah-chelsea-sold-liverpool-11401557
Дап, има их.... Матић, Де Брујне, Салах, Лукаку, Стариџ (док га повреде нису сјебале, кидао је са Суарезом у Ливерпулу).... Мада опет, питање је колике су то грешке јер није да је Челсију мањкало успеха без њих (а и сваком бољем тиму се дешавају такви пропусти)....

slazem se.
jos kada si nabrojao sve ove, meni to mnogo dobrih igraca nisu sacekali.mnogo u parama.
ne mogu bas da se setim da je neko podelio konkurentima ovoliko igraca.direktno ili indirektno su zavrsili kod konkurencije.aj da su oni igrali,pa napravili nesto,pa ih ovi za dobre pare uvaljali.oni pozajme igraca,on dodje sebi i oni ga puste...ako se ne varam jedino su od matica uzeli ozbiljniju kintu i skrckali je pogresno.

За Лукакуа је Челси од Евертона добио око 30 милиона фунти, то је ок кинта.... А и те сезоне је он отишао, а дошли су Дијего Кошта и Реми као његова резерва (и Дрогба као повратник)....
Реал је исто попуштао масу играча тако, од Мате до Хуанфрана.... Вратили нпр. Карвахала сад и Арбелоу раније....

Сад бацих поглед, једно 40ак играча Челси има сад на позајмицама, може један солидан Свонси од тога да испадне (Бачуаи, Абрахам, Пашалић, Зума, Лофтус Чик, Кенеди, ван Гинкел итд.)....

u evrima dali za njega 15 prodali za 35.sto onda i nije neka kinta ukupno.solidno za veliki klub.sada duplo vise vredi.ne znam kakve su imali uslove oko pozajmica.od te trojice jedino kosta ispostovao.drogba dosao kao veteran.
mata otisao kao klinac maltene.grese i drugi ljudi,samo mi deluje da ne kao celsi.real prodao karvahala za 5 vratio ga za 6.5.taj milion ipo da se izgubi na nekom racunu,ne bi ni primetili.ni na arbelou nisu nista potrosili.neku sicu.poenta je da drugim klubovima ne bi trebalo 300 miliona da otkupe svoje greske nazad u poslednjih par godina,vec 5puta manje.jos ako je i priblizna cifra za salaha,ta cifra se moze popeti na blizu pola milijarde.
edit:previse pola. 400 milja opusteno.

А јбг, кад је продат још увек се нису оволике суме издвајале за играче, а и Челси увек доведе брдо тих млађих играча који онда иду на позајмице (Пиазон и Калаш већ једно 5-6 година тако иду) па онда оне који им требају задрже (Куртоа, Кристенсен, Мозес, а раније Оскар, Микел итд, а играча попут Азара, Рудигера, Кантеа и Вилијана, који су дошли да одмах буду првотимци има брдо), а ове продају за прву пристојну цену.... Једноставно им не требају тренутно, а Абрамовичу није тешко да искешира 60-70 милиона за неког играча ако затреба.... А и од Салаха нико није очекивао ове сезоне да баш овако експлодира, чак га је и Рома продала за мање него што је Сити платио нове бекове, више је Ливерпул фазон дао за ван Дајка него на Фирмина, Салаха и Кутиња заједно....
Другачија трансфер политика мислим да је у питању код Челсија, не верујем ни да је у питању лош скаутинг јер сигурно сви ти бољи тимови имају одличне скауте....