Prijava

boni je igrac koji mora da dobije mnogo lopti i da bude najvece jaje u ekipi.kapiram da to u arsenalu ne bi mogao. Pre ce u wba biti igrac, nego u arsenalu.

dajte malo kacite najlepse garniture dresova u sezoni, najbolji stadioni, al da nisu emirati i old traford i ti veliki, itd itd, ne samo ovo suvoparno pisanje

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/600x315/71/47/b2/7147b23aba90ea3fb11a28fd5d571bb7.jpg
Evo, Din Kort, ili stadion Trešnjica. Nešto kao Lagator za bogate, na njega me podseti.
*sad je malko lepši.

Nema nista izgleda od tog transfera, napisao neki agent na tnjiteru. Steta.

Najruzniji dres ima Hal odvratni smecari

Ja mislim da Mancester jednostavno mora osvojiti, Ibra je tu.

Liverpul moze da bude iznenadjenje, i mislim da će ove sezone lagano overiti LŠ, pa sledeće uz pojačanje ili dva, da napada ligu. Čelzi i Siti će se boriti za preostala dva mesta, dok Arsenalu dajem najmanje šansi, jednostavno, dosta više sa tim klincima i sranjima, puši kurac Vengere, očigledno ne može... i voleo bih da završe 6., pa da promene politiku. Totenhem i Lester neće ponoviti sezonu, Vest hem može u prvih 6-7...

Mislim da će Mančester već danas demonstrirati silu, odnosno da će se posle 5-6, maksimum 10 kola već znati ko se bori za titulu a ko ne...

manc juce sa pola snage lagano dobio.kapiram da im se bas igralo da bi dobili 5-0 bez problema.

takoe kapiten moj Aguero <3

Je l' zna neko sto ne igra Saciri?

Zato sto je Siptar

NEĆE IZ LUZERPULA NIKAD JADNOĆA IZAĆI MAJKU IM JEBEM RETARDIRANU CRVLJIVU U PIČKU. I JEBENI MILNER SA SEDMICOM NA LEĐIMA I NA BOKU PA JEBOTE FUDBAL I PREMIJERLIGA I SVE U PIČKU MATERINU

Jebe brat Grej ahahahahaha. A taman su počeli da se lože posle Arsenala dobro jeda se tome stane na put na vreme.

Kako će Lester večeras pet komada da primi

Nije mi žao da padam tiket samo na slepce ako će Barnli mađija da im natrpa pet, mamu im jebem jadnu, svake sezone se nekako istripujem da će sad jadnoća da nestane, hahaha oće kurac.

Na ovom forumu obitavaju najveci nepoznavaoci fudbala