Prijava

iguain u celziju.
po meni se preko 30 ide iz engleske u italiju, a ne obrnuto.

Nista Celzi nece dobiti time.

nece mnogo.dobar je iguain,ali mislim da mu je sada kasno da igra u engleskoj.jedino sto je bolji od zirua i morate zajedno.

Pa to. Iguain je bio klasi Italija mu je bila savrseno okruzenje. Ovako, mislim da ce se.prosuti zestoko.

Osim dvojca na vrhu tabele, ovi ostali imaju tako losu formu da ce usrani Junajted uspjeti da se usunja u top 4.
To opet ne bi bilo lose jer kapiram da ce onda morati da zadrze Olea sto je mnogo bolje nego da skinu Poca spursima.

mancu bi bilo bolje da pokusa da napravi jednog trenera nego da uzima vec neke forimirane.iznapusavali su se kita sa svima posle fergusona.a imali su kinte.ole dosao rasterecen i poceo da pravi rezultate.videcemo kako ce biti kada prodje ta rasterecenost i kada pocne frka.u svakom slucaju mislim da im je bolje da imaju svog trenera koji je u klubu milion godina, nego da uzimaju sa strane neke likove koji traze 50 milijardi budzet kako bi ispusli kurac svuda.

Ako ne spakuje 10 komada do kraja sezone tu me pljuni

Pa da li je Rafa osvojio i ligu za liverpul

ima jos par sati do kraja prelaznog roka.jebu se dosta svi oko celzijevih igraca koje hoce da pozajme.batsuaji i drinkovoter presvega.jedino sto batsuaji hoce platu kao da sam bog.izvikan igrac.

Челси распад

https://www.youtube.com/watch?v=TeBjlxng3qo
sjajno.
zanemarite ovu kretensku muziku.ne mozes naci klip da nije sa tvitera i da je normalan snimak i da nije neki siptarski tuc tuc u pozadini.

2 tima se bore za prvo mesto i jos jedan tim koji ce da ispadne.moglo bi se reci vec sada da je jedna od dosadnijih sezona premijer lige.

Liverpul ima malo laksi raspored do kraja.
10utakmica, bice nategnuto

Sad govna ako ne pobede Everton ne da neće da osvoje nego će biti sedmi do kraja. 20 godina navijam za njih ali dovođenje šiptarskog orka ne praštam. Pušite ga skauzeri

Pišaj liverpuloa ne daj titulu

od jacih tekmi da se tako izrazim liverpul ima celzi i totinhem,a siti totinhem i manc.kapiram da to resava prvaka.nije everton ekipa za lako dobiti.nezgodni su i imaju jak tim samo sto igraju promenjivo.i siti mi deluje dominantnije ove sezone nego liverpul.

Liverpul ima osim te dve tekme i dva teska gostovanja Sautemptonu (koji ih tradicionalno jebe), tvrdom Njukaslu, i igraju kuci protiv Vulvsa koji znaju biti zajebani. Od 9 kola na 5 imaju solidne sanse da kiksnu. A znamo kako igra Liverpul pred kraj sezone kad je pod pritiskom

Kako se provlace govna smradovska mamu im jebem

sinoc siti rutinski dobio mancester.malo ih razvlacili po terenu i onda 2 komada i kraj.manc je nesto i igrao u prvom,ali u drugom nista.malo mi se sere od one gvardiola igre.7 puta vrate golmanu ,pa tek onda krenu napred.89 procenata lopta kod njih,a oni se dodaju u svom kaznenom pola sata.solskjeru treba otprilike 9 novih dobrih igraca da bi imao tim.najbolji im u timu esli jang koji je i najmatoriji.u svakom slucaju,siti i liverpul su bolji od svih ostalih isto koliko je i juve u italiji dominantan.
vulvsi su mi ove sezone top ekipa.neverovatno nezgodni.pogodili sa pojacanjima i jebu redom.igrom slucaja sam najvise gledao arsenal ove sezone(ne sinoc)i mogu vam reci da su najveci kurac od svih jacih evropskih ekipa.
cudna je ovo sezona.treci na tabeli ima 11 poraza.ne mogu da se setim da je tako nekad bilo.voleo bih da se jos jedan tim ukljuci u borbu za ligu sampiona.da dodje neki seik i da filuje parama.bukvalno bi taj jedan tim rasformirao dva od ovih iz top 6.ne bukvalno,ali bi ih pretvorio u evertone.

branio se lester dobro i onda je kompani zbomba sa 25 metara cirka i maltene probusi mrezu sutinom.odlican gol.mislim da je to to.liverpul dobija vulvse na svom terenu.ne bih bio siguran da im gostuju.mnogo su zilavi vulvsi.ne verujem da brajton moze neku bitniju ulogu da odigra protiv sitija.mozda jedino da im se vrati kao liverpulu pre koju godinu kada su u poslednjem kolu popusili titulu.ali to je u domenu naucno fantastike.