Prijava

Što se stidiš svog grada i porekla, Fendere? To je jedna od najvećih manifestacija malograđanstva, brate.

Не стидим се града већ људи који живе и који су се ту населили.

zar i tamo ima dođoša

ocu i ja na listu

Fendere aktivno volim jednu djevojku iz Ćićevca prelepost je a to tvoje je blizu tako da ono ok?
Ne kukaj nisi iz Železnika fazon

фендер не може да добаци са тројке

Kako se ulazi na ovu listu... Da li je dovoljno to sto se ne prati NBA liga i sve ispod fajnal forova euro nlb liga sa sve latentnim bolom u penisnoj regiji?!

Како ући на листу, ради ли се о вештини играња или познавању кошарке

Ја сам тек са 25 у потпуности схватио шта и како тај пикенрол, пре тога сам имао неку магловиту представу.

pikenpop - kad pokupiš popa na ulicu i privedeš ga gajbi
#skeč

Mada sam i ja nub, pošto sam mislio da se pre bar tri prvenstva Navaro povukao iz reprezentacije.

Ja imam dobar šut budući da sam Čačanin
Ali i sporiju kretnju budući da imama 105 kila
Da li to znači da sam noob? B-)

Phahahahahaha pikenpop
Pique 'n' pop B-)

нуб си како окренеш с обзиром да си из чачка

Al živim i radim već 8 godina u Kragujevcu. Jel ti menja stvar na bolje ili gore B-)

Preseče me stevan sa onom putanjom ćuprija - čačak, gde se ide preko kragujevca. Mogu li da se nađu negde u kruševcu tamo? Ne bih baš da znam da mi je fender u gradu, ili makar da mi se javi na vreme, da pobegnem u prohor pčinjski.

U pravu si, nazalost :) salim se.. Ja sam Paracinac... dakle, znam kako ti je... :)

Jebem ti Cicevac, ti to ti je selendra gore nego Ovca, Borca.

Šta ti imaš protiv Borče?! Ziki Zimonjić je iz Borče, a reci mi nekog poznatog iz Ćićevca ili Paraćina?

Zimonjic je poreklom musliman :) Ana Nikolic, Marchelo...Milena Rasic je Paracinska snajka :)) Djordjevic sto je igrao u Partizanu, cale Bojana Krkica.. eto ti :)