Prijava

Ček ti misliš na kupovinu samih igara ili na kupovinu kozmetike u igrama?

Ako misliš na kozmetiku kažem i ja da je uzaludno mada sam par puta znao da kupujem nekakve skinove za kantere i sranja al nijesam bacio neke velike pare sad tu realno, ionako sam ih naknadno prodavao i mijenjao za neke druge stvari tako da i nije neki gubitak bio kako god obrneš.

Za japanski ne, jer ako se ne susrećeš stalno sa jezikom, nećeš ga znati.

Potcijenjuješ nas hardkor igrače japanskih igara :D Većinu stvari koje imaju japansku verziju sam patchovao da imam ako ne full igru, onda bar glasove japanske haha.
Može se solidno naučiti jezik.

A engleski kažem ti, mislim da ga govorim odlično a evo sad da me pitaš čemu da zahvalim na tome? 85% igricama, 10% konverzaciji sa strancima, 2% konverzacijama na internetu, 2% filmovima, 1% školi

i ja mislim da je bacanje para kupovati igrice.mislim na starije likove koji to rade.znam neke ljude od 30 god koji misle da su kul jer su gejmeri, zalosno.valjda na taj nacin beze od realnosti, i ne radi se tu samo o placanju igrica oni kupuju skupe kompjutere i svu propratnu opremu kad se sve sabere brdo para daju na to.mogli bi da kupe kola za te pare ladno, kao i svi zreli i normalni ljudi ali ne oni su gejmeri.plus da ne pricamo o uzaludno potrosenom vremenu, svaki dan po 3 sata minimum.kazem ok kad to rade deca jer igrice i jesu za decu ali kad to radi neko od 30 onda nije normalan.znam jednog nesa on je gejmer dodje mi da ga izudaram samo zbog toga.

Slažem se sa Vama labokv. Aku tu nema profita, tj. ako tim ljudima to nije posao, davati pare na to je potpuni promašaj.

E moji debili. Nije šteta kad neko baci 100 evra na igrice godišnje, šteta je kad neko baci godinu dana svog života na aktivno igranje tih sranja.

zali boze vremena i para date na ta sranja.beganje od realnosti.kad pitas gejmera sto toliko igra igrice on ce da odg nesto tipa:sta bi drugo radio.kao da nema sta da se radi na ovom svetu osim igranja igrica.gejmerski nacin zivota je totalno luzerski.to mogu samo da rade luzeri i picke.

Bežanje od realnosti lol

dobro ajde bezanje od zivota je pravilnije

Pa ljudi piju i drogiraju se da bi pobegli od realnosti, što i da ne igraju igrice?

a alkoholisanje i drogiranje kao spada u dobre stvari

Ja na primer igram fudbal, seksam, i igram tikete u slobodno vreme, jel se to računa kao bežanje od realnosti?

Ejdus a sta ti volis?
Sta je tvoj hobi ili tako nesto?

Sale beži u neki svoj svet kad peče famoznu dunju vrhunskog kvaliteta.

haha ovaj cicadraza kao kornjaca u onoj zenonovoj aporiji "ahil i kornjaca" :D

Primetio sam da mi nema pasoša. Koja je procedura i koliko ću para baciti?

3600
Samo ides da podneses zahtev.
Sve ti sa licne uzimaju

Prava tema za sirotinju da plače kako je pukla soma kinti bezveze.
Nadam se da će nastaviti da živi, taman možemo u nekom trenutku da je objedinimo sa sirotinjskom spikom.

Iz ove perspektive najgluplje bacena lova (za mene licno) je bila kupovina kompa od 2.5k€ 2012. godine.

Bacale su se pare i na druge stvari, al ajd kad se vec jadamo da postavimo neke limite lol, nemoj da kukate za siturije koje ste kupovali.