Prijava

Kako bi uticalo na rasprostranjenost kriminalnih aktivnosti (prvenstveno onih nasilne prirode) ako bi se umjesto zatvorske kazne u pojedinim slučajevima na krivca primjenjivala sankcija prinudnog prevođenja na islam?

Mislim da bi bila korisna u suzbijanju nasilja na tribinama jer se 99% navijača loži na "Nož žica Srebrenica" i "Ubij, zakolji, da Šiptar ne postoji" priče, i onda ne bi htjeli da rizikuju da postanu predmet sospstvene mržnje

Diskutujmo o ovome.

I da, mogla bi i kao neka opomena prije konačnog prevođenja da se izrekne kazna javnog sunećenja.

EDIT: Ne mislim da se suneti neko na trgu, al ono, da se istakne na trgovima širom države da se taj i taj, zbog tog i tog krivičnog dijela suneti u znak opomene

Dajte ljudi da diskutujemo dok je još vruća tema. Oladiće se

Podrška!!!

EDIT: Ne za islam nego za predlog i temu generalno

Hvala na podršci Đoto.
Ako se slažeš, volio bih da zajedno približimo ovu ideju ostatku Vukajlije a kasnije je možda i predložimo nadležnim organima.

Nikakva kazna to ne bi bila, toliko pravoslavnog sveta prešlo je na Balkanu u islam, milom ili silom, da nastade od tih ljudi ceo jedan narod. Ili dva, nemam pojma.
Mislim da bi onda islamsku zajednicu preplavio razni šljam, što bi bila uvreda za poštene muslimane.
Ali nije loš predlog, sa jednom dopunom. Na primer, da se uvede dvostepena kazna: prvi deo kazne prevođenje u islam, a drugi suđenje po šerijatskom zakonu. Ukradeš - ode ruka, nema zajebavanja.

Ako se slažeš, volio bih da zajedno približimo ovu ideju ostatku Vukajlije a kasnije je možda i predložimo nadležnim organima.

U potpunosti se slažem sa idejom, najlakše će biti približiti ideju prvo čet: čekaonici, potom i komentatorskoj sekti, onda će biti lako da se proguramo i ovde i na kraju i nadležnim organima.

Ovo bi mogao da bude dosta mukotrpan proces u početku (za ove prve 2 grupacije), ali nadam se da će kasnije sve ići kao po loju.

Što je ovo brate jebeno haha?

u principu podržavam ali nemamo dovoljno ddžamija da ovu ideju sprovedemo u delo

セーラームーン 2020

podržavam
ako imaju decu, istu slati kod lakija u crkvu

Какав ислам каква казна шта је с тобом? Какав је ово џихад на вукајлији

Da

Za islam ce uvek biti mesta u mojoj kuci

A kako zamišljaš da nekog u današnje vreme prinudno prevedeš na Islam? Pogotovo kriminalca. Šta, zapretićeš mu zatvorom ako neće?

-Ti si od danas musliman.
-Ne nisam.
-Jesi, verovaćeš u Alaha i ićićeš u Džamiju!
-Neću i neću.
-Onda ideš u zatvor! Ha!
-Ok.

Mislim jeste trol tema, ali je ideja glupa do koske.
Da ne spominjemo što bi većina verovatno pristala da se konvertuje da eskivira tvorza, a onda nastavila po starom bez da pomisli ikad an Džamiju. Tako da ne smao da nisi ništa sprečio, nego si i pustio osuđenog kriminalca na slobodu.
Brao.

Mislim da bi za pocetak trebalo napraviti jedan uzorak da vidimo kako bi se dotični huligan-islamista ponašao prilikom kazne. Dakle, uzeti bris autora Rasni, i uraditi eksperiment pre šire primene.

-Ti si od danas musliman.
-Ne nisam.
-Jesi, verovaćeš u Alaha i ićićeš u Džamiju!
-Neću i neću.
-Onda ideš u zatvor! Ha!
-Ok.

Ne brate, nego ovako

A: Drži bre majmuna da ga sunetim
B: NEMOOOOJ! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
A: Gle ćune prava pionirska
B: Ajmo hodža, započni ritual
C: Bismilahi, rahmani, rahim, alahu ekber, alahu ekber...
B: Eto, sad si musliman... je l te šta boljelo?

I onda po svim medijima (naročito na kraju vijesti prije vremenske prognoze) objaviš imena i slike svih ljudi koji su prevedeni prirundno na islam tog dana i staviš ispod njihova nova imena (npr ako se zvao Aleksandar Vučić, sad se zove Jusuf Vučić)

Brate, to što si nekog osunetio nije ga učinilo muslimanom. Jevreji se sunete, a u SAD i neki hrišćani.
Ako se on javno odriče toga u suštini ništa ne možeš da mu uradiš. Ti tvrdiš da jeste, on tvrdi da nije, ne ide u Džamiju, ne moli se Alahu. Šta ćep da mu uradiš, osunetišeš ga još jednom? Bacićeš ga u tvorza. Pa. valjda je poenta bila da se to izbegne?
Isto tako sutra će da ode u opštinu i da promeni ime nazad u šta oće.
Glupo i nefunkcionalno do zla boga...

Каква подршка јесте ви нормални??Ма овај Ћиро је сигурно неки Ћамил па просипа овде неке балијске форе.. АЛО ИМАЛ ЋАМИЛА МРШ ОДАВДЕ