Prijava

Drugari, znam da vam se dešava ovo. :) Ajd ko ima sistem rešenja, nek' ga da na sunce.
Daklem, kako očistiti organizam pretvoren u mast od silnih slava, božića i novih godina?

Cvrsta volja ti je potrebna i nista drugo.
Promena ishrane (60% uspeha) i kardio trening - najbolje trcanje, moze i voznja bicikla.

Nema tu nikakve filozofije, sve od tebe zavisi. Nikakvi cajevi i gluposti koje se reklamiraju. Ko zeli da se dovede u red, morace dobro da oznoji gace.

Toliko.

Cigarete...
A ako već pušiš, onda sida... smršaćeš sigurno.

Mešaj nespojive namirnice, pa zagrej dasku wc šolje. :)

Ma ja imam svoje metode, nego reko' da vidim da li neko ima nešto pametnije da doda, no dobro... :)

Seks sa nekim iz Crne Gore... :D

Ne gledajte mene.

ma lepa si i sa mastima:-)

Ah, to je i mene snašlo, došlo mi je da plačem. Prvi put u životu sam bila debela.
Nemam volju da držim dijetu pa sam pila zelenu kafu. Prva 2-3 dana nisam imala potrebu za hranom. Nastavila sam, i pila sam ukupno 15 dana.
Pozitivni efekti : izrazit gubitak apetita, izražena potreba za tečnošću i voćem, lako i brzo razbuđivanje. Uveče iznenada nastupa premor i odlazak na spavanje je trenutan!!
Neželjeni efekti : zatvor, poremećaj sna posle 5-6 dana (plitak san, češće buđenje u toku noći).
"Kasni" efekti : smanjenje apetita, veća potreba za tečnošću i voćem, blagi gastritis (traje oko3-4 dana).

Izgubila 5kg i to mi je bilo dovoljno.

E, Šivka, moraš da radiš ono što je najteže. Trčanje...

узмеш ме на поводац и водиш у шетњу, ако ти побегнем мораћеш да трчиш за мном, и тако сваки дан
:)

nemoj vise da se vatas za glavu Januar odlazi.
Sad ovako
nemoj piti sokove
nemoj jesti posle sest
kad ides na slavu i mora da jedes pre obroka popijes dve veeelike case vode (ako moz roknes mlaku)
ne jedes kolace-ma koliko lepi bili reci da ti spakuju pa jedes ujutru
setnja setnja setnja..

Ih, Jano, "nemoj jesti posle šest"... 'oćeš da pomremo? :-)))
Nego, meni treba kontra savet- kako se ugojiti? Sve sam probala, draga redakcijo, krkala sam, lenčarila, i ništa.

Jbg Insolent, izgleda da si ti skupa za održavanje :P

остави цигаре, ако пушиш, тако сам ја

Moraš da probaš Canetovu kuhinju. Ubledela si bez nje k'o trudnica :))))

Kad naiđeš na najlepši mogući komad garderobe (pantalone, suknja, šta bilo), kupiš 1-2 broja veće. Okačiš na sred stana (ali ne podaleko od kuhinje). Čekaš...valjda će da deluje.

Maja uvek ima konstruktivne predloge :)

Hvala na savetima, i ako 'oće neko da me ubogu na'rani, tu sam :-)