Prijava

Bubnjarka bleji po splavovima BGa, i tako. :D

Prava pankerka lol

A dobro, ja sam malo ograničen po tom pitanju, po meni nešto što nema gitaru ne može da se nazove muzikom. Ne rčunam klasiku. Meni rep i elektronika nikad ne mogu biti muzika.

Тачно, џез није музика

Majstore, bice da si nesto pomesao, u dzezu itekako ima gitare... Za rep i elektroniku ostajem pri svome, ovo nikako ne mogu biti muzicari vec sifilisticni klosari i dileri narkotika koji uvaljuju govna svojim prijateljima i komsijskoj deci. Gori od njih su samo papani koji nisu crnci, a tako nesto mogu slusati

https://cdn-images-1.medium.com/max/800/1*QBLvJa_KUSZCt--jQPxUkw.jpeg

Ajma gangsta, al zivim od socijale jedem govna i drogiram se drustveni sam talog nikom na korist ja

Za rep i elektroniku ostajem pri svome, ovo nikako ne mogu biti muzicari vec sifilisticni klosari i dileri narkotika koji uvaljuju govna svojim prijateljima i komsijskoj deci. Gori od njih su samo papani koji nisu crnci, a tako nesto mogu slusati

Ahahahaha. Jes' čuo ti za Cypress Hill i za The Prodigy?

Cenim da jesam, kao sto sam cuo za proliv. Ne vidim poentu pitanja.

Thumb partizan
bombas

Cenim da jesam, kao sto sam cuo za proliv. Ne vidim poentu pitanja.

Cypress Hill je rep bend, imaju žive instrumente.
The Prodigy je elektro bend, imaju žive instrumente.
Poenta je da ti je razmišljanje ograničeno.

pa ja i rekoh da sam ogranicen, samo moje misljenje, nista vise

Onda se moraš izvući, po33.

kakav degenerik jbt

Upravo sam bio u gradu po imenu Gasselterboerveenschemond

MNOGI od vas nisu pročitali ime grada jer ih mrzi, a NISU cak ni videli da kada se procita unazad zadnja pet slova, Pise DJANI! Sad bas proveravate, al nema! Nema brate, jer #noDjaninoParty !