Prijava

Lomio sam se između Rendolfa i Ajona i na kraju ostavio Rendolfa, zasad ne izgleda kao loša odluka. Problem je što sam uzeo Kerola plašeći se da ne ponovi onakvu partiju.

Ljulj
Vonamejker

Klejburn
Hanikat
Spanulis
Kerol

Rendolf
Danston
Printezis
Žižić

Papanikolau i Ajon umesto Kerola i Rendolfa

Sad da papanikolau nabije 27, ili da dobije olimpijakos da mlatoniju produži nadu, bogami, stevan, čestitke (pokušavam da izbaksuziram k'o mlatoni onomad kad je čestitao xd)

Bez šale, gotovo je izvesno da je ovde sve rešeno sad.

Evo ga papanikolau, trojka, prizvao sam ga xd

Екипа за одлучујући меч:

Jayson Granger
Erick Green
Vassilis Spanoulis
Tyler Honeycutt
Kostas Papanikolaou
Ioannis Papapetrou
Khem Birch
Georgios Printezis
Bryant Dunston
Derrick Brown

Ertel, Pol, Milutinov umesto Grin, Papapetru, Birč

Eto završi se i ovo, fala ku*cu. Čestitke Stevanu na zasluženoj pobedi, mislim da je od početka bio na čelu, pokušavali smo nešto Coa i ja al džaba.

Bravo Stevice, opravdao si ulogu favorita.

Srdačan pozdrav svim ostalim učesnicima

http://i.imgur.com/6oFhnhD.jpg

Drugi rezultat kola, jedan bod od sata, najbliže do sad. Jebemumajku :)

Čestitam, stevan, očekujemo priliku za revanš sledeće sezone (hehe "sledeća sezona"), osvojiti je jedno, čik da te vidimo da uzmeš opet titulu!

Solidna sezona uglavnom, malo neizvesnija nego prošla čini mi se.

Фала. Могли бисмо за следећу сезону да пробамо Цоин предлог са више тимова, па од петог кола да оставимо један, можда буде неизвесније, са више људи у игри за прво место.

Igra li se novi fantazi? Sad usao, vidim da su boga oca promenili

Игра брт, имаш на АБА ФАНТАЗИ теми нешто више о промјенама.

Елем, нико нема овако покретљивог центра као ми (ЦЗВБГМТС)...

https://i.imgur.com/KJ8CKbF.png

Da da, video sam to, ima jos mnogo propusta na sajtu, valjda ce ispraviti to. Prvo i prvo, nema crnjoe uopste, a on mi je prvi pik bio, on i bjelica naravno. Drugo ovo sa cenama nije realno uopste

Idem ovaj auto fil i stavi mi cigoloa u izmene a leona radosevica u postavu ahahahah idi bre u kurac fantaziju

Јбг, треба 12 играча купити за 10 милиона, а сво најбољи од 1,1 до 1,5 коштају, а ове мачке у џаку 0,7 до 0,9. Клинци што ће играти 3 минута сваку 10. утакмицу они су 0,35. И де састави екипу.

Pa mnogo je lakše sastaviti ekipu s jakim imenima nego na starom fantaziju

Mitke, znam da bi voleo da imaš Fenerov budžet umesto ovog Zvedinog al jbg :D

Брт, завртила ми се глава од силних милиона. Једноставније оно на МВП.

Контам да Легенда оде на фантази и онда тихо лије сузе и машта шта би могао да он стварно има 10 милки буџет, па онда довео би му Мишко овога, довео би му онога... Куне Вучића и судбину клету што БДП није порастао бар још 3% у трећем кварталу.