Prijava

Braćo i sestre,

Već par godina nad nama se nadvija jedan gusti crni oblak koji ne dozvoljava ni najtanjem zračku Sunca da bar na trenutak obasja ovaj hram humora.
Dugo smo stajali i gledali u visine nadajući se da će taj zrak konačno doprijeti do nas ali to čekanje se nije isplatilo. Naprotiv, oblak je sa svakim danom postajao sve crnji i gušći pa mi se čini da će se vrlo brzo srušiti na nas i sravniti sve ono što smo dugo godina gradili svojim talentima, trudom a nekad i krvlju (istina virtuelnom ali ništa manje bitnom od one koja teče venama svih nas).

I pitam ja vas braćo i sestre - šta činiti? Da li pognutih glava čekati kraj koji sa svakim časom djeluje sve izvjesniji ili probati da se odupremo ovoj tiraniji koja, koliko se god neukoj masi činilo da nije tako, stoji na vrlo klimavim nogama.

Vjerujte mi braćo i sestre, da je sve moguće. I ja vam sada obećavam da ako Sunce ne može doći do nas, da ćemo mi naći put do njega.
To jest ne mogu vam to tek tako obećati jer ja ništa više moći ni autoriteta nemam od vas pojedinačno, ali zajedno (!), zajedno nema te prepreke koju ne možemo savladati.

Ipak, moram vas upozoriti na to da ovo nije prvi pokušaj da se izborimo sa ugnjetavačima i njihovim zulumom. Sjetite se prijatelji 2014. i 2015. godine. Sjetite se svih onih koji padoše kako bi popravili krajnje nehuman položaj u koji je stavljena naša zajednica koja čini stub ovog cijelog društva.
Ali sjetite se i nepoštovanja koje neke vladajuće strukture pokazaše ka njihovim žrtvama. Sjetite se toga braćo i sestre. Sjetite se i onoga što smo htjeli onih krvavih dana pa onda pogledajte na ono što smo dobili.

Neki će reći da je ovo kako je danas plod jednog kompromisnog rješenja i da se bez kompromisa ne može živjeti, ali ja se tu ne mogu složiti u potpunosti.
Da li se mogu praviti kompromisi na štetu slobode? Svaki čovjek koji ima i kapi dostojanstva će vam reći da ne može. Sloboda je nešto što je sveto a mi smo na to sveto zaboravili. Ne, nije sveto na nas zaboravilo već mi na njega.

Zaboravili su to i neki koji su pored mene učestvovali u prošlim tirinicidima, pa su danas postali ništa drugo do produžene ruke demonskih mesija koje žele ugasiti i posljednji plamičak slobode na ovom sajtu.

Ali ne mogu to učiniti nikad! Ova iskra slobode koju sam čuvao do danas i sad je evo donio pred vas se ugasiti neće tako lako. Štaviše, pretvoriće se u jedan čitav plamen svete revolucije koja će tirjanine, počev od nesposobnog evnuha Čegrtaljke, preko nadasve suvišnog i neduhovitog Fejzbukmanijaka, pa do kurve vaviljonske Kosmpolite, pretvoriti u pepeo!

Nebojte se braćo i sestre za mene. Ja sam svoju svetu misiju ovdje započeo i završio. Možda ću ja već par trenutaka biti samo još jedan novi Rasni, Ajax, Waverider, Bob Rock ili Sasvimnebitna ali mene nije strah te proklete sudbine.
Nemojte mi zamjeriti, ali mene je samo strah da ćete vi još jednom pokleknuti pred okrvavljenom rukom moderatora i njihovih štićenika i tako pljunuti na brojne prethodne ali i buduće žrtve.

Odagnajte moje strahove braćo i sestre a zatim jednom za sva vremena raščistite sa onima koji su nam svim svojstveni!

Kocka je bačena!

DA

Za protestni skup vukajlijasa ce uvek biti mesta u mojoj kuci

Molim sve aktiviste ovog skupa da postave jednu zelenu žabu koja plače na svoj avatar u znak tuge prema neslobodi govora na ovom sajtu u poslednje vreme

Stajem iza tvog prijedloga Maestro

Pa pobogu ljudi gdje ste? Kad treba da se vrijeđa Stevčo onda ste tu. A kad treba da se stane na branik najvažnijih vrijednosti našeg društva onda vas nigdje nema.

Gdje su mladi Obilići?!

ma ima slobode govora ovde nego je vukajlijasi korisdte na glup nacin...
ali treba svakako odbanovati ove sto su banovani prema njima jeste nepravda

Sve su to Brankovići moj Ćirane

Ako ti neko preti da će ti zaklati dete, ne mislim da ga treba odbanovati.

Sprdao se lik svakako, jok hteo je da ga zakolje

ne kapiram shalu jebiga

Nije se šalio nego ono, u trenutku besa. Meni je nešto pretio u istom stilu pa sam ga upozorio da bi mogao biti bijen. Toleriše se to u njegovim godinama

slushaj kad tebi neko preti za tvoju decu ti ga tolerishi, ja bih platio hakera 5 k evra da mi nadje ip dresu u bazi podataka vukajlije, pronasho ga i zapalio mu kucu

Ako ti neko preti da će ti zaklati dete, ne mislim da ga treba odbanovati.

Idi objesi se o kurčinu moderatorski botu #BosnianSerbianLivesMatter

znam ko te nagovorio na ovo, prepoznali su svi

Haha, zamišljam situaciju da se protestvuje ispred Vlade, ono, masa od 10k ljudi minimum, DOLE MODERATOR NA VUKAJLIJI UAAAA

ко врати расног на сајт дабогда му отварали тему за помоћ

Неспособни евнух, па лол :*