Prijava

znam ko te nagovorio na ovo, prepoznali su svi

Ja brate nijesam prepoznao, evo ako možeš da mi kažeš bio bih ti zahvalan.

ко врати расног на сајт дабогда му отварали тему за помоћ

Aooo kako si ti brate jebač faca. Pa to je nemoguće. Ka da si bio mnogo pametniji i manje naporan od rasnog kad si ti ima 14-15 godina.
Momak je zadnjih 2 godien fazon na sajtu bio skroz okej, imao i odlične postove na forumu, ali jok... bitno je da je on stekao reputaciju debila kad je imao 13-14 godina i sad treba svi da mu se pišaju po faci.
Odrastite jebeno

ahahahaha pa što vaviljonska kurva?
a čegi evnuh jebemti

Maestro, da li bi se možda čak usudio da kažeš da je bilo dosta?
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/73/Trollface.png

Moderatori, mi smo vas donijeli, mi ćemo vam i suditi!

uvek me zanimalo sta je u glavama onih na ''vlasti'' kad im rulja nezadovoljnih ljudi govori skinite nam se sa grbace ne mozemo da vas gledamo, a oni kao obraz ko djon da imaju i kao ma mi smo tu za vase dobro sta vam je, ima puno oni koji nas vole...

jbt ako ti 100 ljudi kaze da ih iritiras i da lose radis to sto radis i da te ne zele, imaj bar malo dostojanstva i kazi sebi okej, verovatno je problem u meni evo povlacim se vize srece nekom drugom

Da li vam je toliko dosadno?

Shto je u principu kul Pezose ukoliko nezadovoljna masa nije N.O.O.B crew sa skupa 46 napisanih definicija za 8 godina (ne rachunajuci otvaracha teme koji je samo zrtva i iskoristen da istu otvori, nagovoren).

kolicina definicija nikako nije nikakvo merilo bilo cega jer bi onda brus bio legenda univerzuma po tom parametru, ili komad1974

kolichina definicija je itekako merilo na shaljivom sajtou vukajlija.com, jer je isti rechnik slenga i postao je poznat zahvaljijuci pisachima, a ne forumashima, foruma ima milion

Bombaš brate samo bih te zamolio da izuvaš cipele kad ulaziš modovima u čmar.

Pusti ti moje ulazhenje u chmar, ja pricham chinjenichno stanje.. sajt je izgubio nekadashnju popularnost zbog nubova koji nisu sposobni da sastave 2 duhovite rechenice, a u stanju su da seru po forumu ceo dan... ne dolazi masa da chita proseravanje 20 degenerikha ukljuchujuci i mene vec da procita dobru definiciju i donekle vidi dobar poster (mada su nubovi sa fejsbuka i to sjebali). Jebo mater ako ne bih uveo pravilo definicija nedeljno za pristup forumu

A i glupa su deca danashnja u pichku materinu, kome pricham

Njah, ko god da je moderator neko će da kenja i da se buni, i onda će opet da bude revolucija br 31931609121.

tako je!ustanimo ili nestanimo.ili cemo da vratimo vukajliju u zivot ili da je ovakvu vise ne posecujemo, mnogi su odabrali ovo potonje ali mi koji smo i dalje tu imamo skrivene snage samo treba da se probudimo i pocnemo da dellamo.svi znamo da je sajt skoro mrtav mnogi ga vise ne posecuju a mi koji smo nekad ovde provodili i po 8-9 sati dnevno sada provodimo samo bednih sat, dva, jer nam je muka.ovo je sajt namenjen svim ljudima koji vole humor a ne psihoticnim pojedincima koji vole da se igraju boga.tvrdim i da svetlanini postovi negativno uticu na raspolozenje, tesko je to opisati ali sta god da ona napise ja kad to procitam preplavi me neka turobnost, tako ona utice na ljude i tako ovaj sajt crpi zivotnu energiju pa su ljudi podsvesno poceli da ga izbegavaju.ona se nece sama razmodovati pa makar svi bili protiv nje nego ce da isisava zivot dokle god joj to dozvoljavamo e zato moramo da preduzmemo nesto

pazle jel ti namerno deo imidža to što se ne razume mnogo šta pričaš

matre su ti vrh uvek a i lirika kad razumem šta kažeš