Prijava

Nisam se jos oprao od bob rok afere ovo mi je doslo kao kec na desetku, sad nema sumnje da je jedan od autora ps labok bobrok crveni sasvim sigurno jos jedan od navedenih, ili sva tri. Divno mamu li ti jebem crveni baron, picko.

ne, kljuc dati Stevci bolje

PROSEČNA SRBENDA, hoces da kazes da sam ja ps, crveni i bob rok?sad svaljujes na mene to sranje sa bob rokom.ovo je moj pravi prfil.ne bi ja mogao da pravim definicije za 3 naloga, svako ko me malo bolje poznaje zna da ja imam averziju pravljenja def.i cet ne volim, posebno grupni, jedino mogu da se dopisujem sa droljicama i to ne zato sto volim nago da bi ih posle jebo.

crveni baron i ps idu na cet a kad sam ja isao na cet, mozda 5 puta u zivotu.to je dokaz da ja nisam oni.nisam ni bob rok a ti dokazi da bob rok nije tvoj dupli

sto svaki nalog na vukajliji registrovan 2013 i posle smatrate duplim?

to pricaju oni koji sami prave duple

fun fact koji se kosi sa misljenjem vecine forumasa
vise ima naloga na vukajliji registrovanih 2013-2016 nego 2007-2013

ja sam zbog velike dosade i usao na ovu temu inace ne bi ulazio jer sam video da se radi o cetu,nego sad mi je dosadno, dopisivao sam se sa jednom policajkom a ona je otisla na spavanje jer radi sutra ujutru, ljudi moji mozda budem jebo policajku!a ne zanima me ni da budem uticajan clan nekog klana ovde, sad ce ljudi da me napadju uz kurac da bi dokazali da nisam zasluzio popularnost i onda moram da se svadjam sa raznim mentalacima ovde bezveze.sto mi to treba

da ih pitas jel znaju zasto te napadaju,ne bi znali reci...samo su videli da te drugi napadaju pa onda i oni

da, hoce tako da se povezu sa vecinom.ponasaju se kao pirane male, za takve ljude i pirane je dobar dinamit

Veliki za Ollanika pozdrav O/

oće li neko banovati ove smarače čekaoničarske, zašto ne idete na temu automobilizam ili tako nešto

hmm da 200 konja sneg da zimske gume ha nemac je to ha samo nek kotrlja kako ono kažu haha ej solidne su te gume francuske su hah ne znam brt vidi da ti nije nestalo ulja hah

== Results from http://bdsmtest.org/ ==
82% Dominant
82% Primal (Hunter)
82% Voyeur
78% Non-monogamist
72% Bondage giver
70% Master/Mistress
70% Degradation giver
64% Experimentalist
55% Sadist
54% Owner
51% Brat tamer
47% Vanilla
25% Ageplayer
22% Daddy/Mommy
18% All-Rounder
14% Exhibitionist
11% Pet
8% Masochist
6% Submissive
5% Slave
4% Primal (Prey)
3% Switch
2% Brat
1% Degradation receiver
1% girl/boy
0% Bondage receiver
See my results online at http://bdsmtest.org/result.php?id=594312

Prosecni i to mi je hvala, istina je sto kazu rani kuce da te ujede :(

oće li neko banovati ove smarače čekaoničarske, zašto ne idete na temu automobilizam ili tako nešto

A da ti Džanki prestaneš da ponavljaš YeahBatchevu i Rihinu mantru iz '99-te fazon? U početku nije ni bilo toliko iritantno jer sam mislio da je to neka edgy faza koja će vas proći za mjesec dana fazon ali evo zadnjih 2-3 godine ne stajete sa tom pričom.

Stvarno nemam pojma zašto tripujete da ako ste napravili nalog prije 5 godina da ste odjednom magovi postovanja, a ovi 'noobovi' iz čekaonice neki idioti koji su u stanju samo da shitpostuju.
Ima mnogo daunova u čekaonici ali uglavnom su svoje djelovanje ograničili na čekaonicu i možda komentarisanje postera i reakcija, ali ovi koji postuju na forumu uopšte nijesu takvi idioti za kakve ih 90% 'ljutih' glavica ođe smatra.
Mnogo često i vi šitpostujete očajno (i to baš transfer da me uhvati) ali dobro, ne idem vam okolo sa pričom "haha pa jebo te što Kaizen ne banuje sve osim kul glava kao što smo ja, Smare, Reme, MrMoon, Uroš, Zmia i Delevra i onda da se takmičimo ko će posljednji izaći pa ugasiti svijetlo, Reme"

Dobro ova zadnja rečenica je bila sarkastična (bar ovaj dio pod navodnicima), ali stvarno ste počeli da idete na kurac jebeno sa prozivanjem čekaoničara, kad vas realno 90% ne postuje ništa bolje od njih.
I ne, to nije zato što vi postujete mnogo loše ili zato što oni postuju mnogo dobro, nego zato što ste tu neđe... na sredini.

Mislim ne kritikujem ja sad tebe lično. Samo sam te citirao jer jebi ga, to je pirča koju forsira jedan baš značajan dio foruma koji ne kapira da je u najboljem slučaju postuje samo za nijansu kvalitetnije od čekaoničara (kada je riječ o forumu)

EDIT:

I da, zbog ovoga što ol odgovori Labokvu

da ih pitas jel znaju zasto te napadaju,ne bi znali reci...samo su videli da te drugi napadaju pa onda i oni

Slažem se znači upravo to. Siguran sam da ima ljudi koji nikad nijesu pročitali postove od nekih ali čuli su da je neka 'bitna' glavica rekla da su to idioti i onda ih odma otpisuju.

eee prava jedna boliđanska tema a drugari??

Da, jedna od boljih tema poslednjih meseci

Stvarno nemam pojma zašto tripujete da ako ste napravili nalog prije 5 godina da ste odjednom magovi postovanja, a ovi 'noobovi' iz čekaonice neki idioti koji su u stanju samo da shitpostuju.

Zato shto je ovo tachno. Jebote svi skupa nisu napisali 4 kval definisa, zato shto su n.o.o.b.s, a ti iako solidno pishesh pokushavash da im se nametnesh isto kao oni lideri ciganskih stranaka shto se predstavljaju ciganima da bi ushli u parlament sa 0,3 %