Prijava

Pozdravljam sve.

Izvinjavam se što opet otvaram temu ali sam morao kako bismo razjasnili ovu situaciju. Molim Vas da mi to ne uzmete za zlo administratori.
Administrator sajta me je banovao sa istog zbog spema forum-a, kako je pisalo na sajtu.

Molio bih administratore da mi objasne, šta je spem forum-a? Pošto ja nisam otvorio 20 tema u isto vreme.
Koje teme je dozvoljeno otvarati ili diskutovati o njima, a koje ne? Šta se smatra spemom na ovom sajtu?

Hvala i unapred zavhalan,
Ejdus.

Spemom se smatra "meni ovo nije zanimljivo"... to je otprilike njihov kriterijum

EDIT: Ili "meni ovo nije zanimljivo!" napisano od strane neke šatro bitne glavice pa onda moderatori to pročitaju i onda i oni odjednom tako misle

Evo dacu ti ja pojasnjenje.

U princiipu za kategoriju N.O.O.B (svi ispod 100 napisanih definicija) ne vaze neka posebna pravila, u principu to radi kad moderator pocese muda (ili picku ako je zensko) i obrise neciju temu, a zatim banuje nuba. To uglavnom prodje neprimeceno.

Ćiro, hvala ti na odgovoru.

Ja se iskreno nadam da nije tako, pošto to nije nimalo u redu.
Morao bi da postoji neki kriterijum.
Ako je meni nešto zanimljivo i smatram to dovoljno bitnim da podelim na forumu, oni će me banovati pošto sam nov. Da li sam dobro razumeo?

Ne nuzno, ali rekoh za brisanje tema i banovanje nubova glavni faktor je erekcija kurca ili stvrdnutost klitorisa. Tako to funkcionise i rekoh da to nikoga nije briga, ni clanove ni moderaciju zbog izuzetno malog doprinosa sajtu i nebitnosti uopste.

Ako je meni nešto zanimljivo i smatram to dovoljno bitnim da podelim na forumu, oni će me banovati pošto sam nov. Da li sam dobro razumeo?

Jesi, otrpilike... jer banovaće te i ako nijesi previše nov, nije problem.
Generalno 'rule of the thumb' je da dok god postuješ o Ipčetu, vinjaku, slanini, sereš po čekaoničarima i pišeš da Stecan tuče majku svoju, ne moraš da brineš da ćeš biti banovan zbog spema. Za sve ostalo, ideš na svoju ruku... nažalost.

Ejduse neki ljut avatar stavi da se svi saseru, nema onda bana za tebe sig

Kad imaš temu Raznorazna pitanja a ti pitaš na novoj temi je isto ban. A ti nemaš 100 definicija.

Ko dugme ban stisne
Govno stisne

Rima 10/10

Kad imaš temu Raznorazna pitanja a ti pitaš na novoj temi je isto ban. A ti nemaš 100 definicija.

+1

Kad si novi autor ovo se odnosi na tebe svakako, ali ja npr. mogu da se kurčim jer sam svojevrsni crnac Vukajlije, s obzirom da su me u prošlosti banjivali blizu 100 puta tako da sad moraju malo da poštuju i moja ljudska prava.

Ko dugme ban stisne
Govno stisne

Rima 10/10

Lil Wayne remix:

Ko dugme ban stisne nigga
Govno stisne nigga

U redu, možda sam preterao u nekom trenutku - po vašim pravilima, ali nisam znao da ne smem.
Jednom sam nešto pitao na raznoraznim pitanjima i niko mi nije odgovorio ni konstatovao, zbog toga sam i otvorio temu.

Takođe sam želeo da pitam, da li postoji limit tema koji neko sme da otvori ili ne?
Shvatio sam da noviji članovi moraju da vode računa šta postavljaju na sajt i kako.
I još nešto, da li smem da ponovo aktiviram temu koja dugo nije bila aktivna, ako mi se čini zanimljivom i ako može da postane aktuelna?

Ne bih želeo da ponovo dođem u ovu situaciju.

Takođe sam želeo da pitam, da li postoji limit tema koji neko sme da otvori ili ne?
Shvatio sam da noviji članovi moraju da vode računa šta postavljaju na sajt i kako.
I još nešto, da li smem da ponovo aktiviram temu koja dugo nije bila aktivna, ako mi se čini zanimljivom i ako može da postane aktuelna?

Ne bih želeo da ponovo dođem u ovu situaciju.

Nema limita nikakvog, bitno je samo da sereš i da se malo opustiš... ali ako ćeš da sereš onda dobro da sereš ovako kao ja ili da loše sereš ali da se utališ sa moderatorim

Pazle ajd ne objašnjavaj očajnom trolu jbt
Bar ti kapiraš.
Poslušajte pjesmu
https://youtu.be/XRu6XM6fDDA

Dakle koliko sam shvatio, sve može dokle god se ima neka mera.

Sve osim ako si pedofil kao NikolaKG80... onda je određivanje mjera prepušteno ostatku članstva

Mrš bre u tri kurca