Prijava

Ja majke mi ne kapiram zasto me napusavate. Ne zelim da prihvatim da ste toliko plitki (ne toliko plitki da verujete u boga nego toliko plitki da me napusavate jer samo zelim uljudan razgovor)

Pfff, šta si ti očekivao - ovde otvoriš temu kako ti je teško u životu jer si (umetni šta hoćeš) i posle dve strane počne napušavanje kako si (umetni šta hoćeš).

Kako mi je teško u životu???

P.S. Mene duša moja boli što je pre 2000 godina jedan lik izveo par madjioničarskih trikova i sad milijarde ljudi veruje u njega. Takodje on nije ni jebeni bog, on je njegov sin :'D

Ne znam jel bih se smejao ili plakao.

Druga teorija. "Devicu" Mariju nego napunio, i ona da bi sakrila sramotu izmisli citavu religiju od toga

Momak, nije jedan trol vredan spasenja duse.

Drugo, traziti dokaze o necemu sto se zove vera je retardirano.

A što se ti baziraš na Isusa i Hrišćanstvo? Ne čini li ti se da si diskriminatorski orijentisan? Što lepo ne napišeš "Vi ste Hrišćani govna" pa da ti se ne javljaju Budisti, Hinduisti, Muslimani, Satanisti, Animisti, Agnostici i svi ostali koji čine 73% čovečanstva?

Budi malo određeniji u svom hejtu, da znamo koga napadaš.

Hej Bruse, ocigledno je da ovde nema Budista i Muslimana, ne?

Ko ti kaže? Ja znam i za jedne i za druge.

Sad cu rizikovati da ispadnem glup i neuk, ali nesto sam nacuo da budizam nije verovanje u kreatora nego u samog sebe

Pitanje, zasto je u svim filmovima antiteza Bigu antihrist? Zasto ne antibuda polizete mi muda/

maestro cekam ip od kazana, a onda znas koga zovem da malo poprica sa tobom

ahhahahahhahahahahahhahahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahaha

aaaaaaaaaaa da li ste toliko jadni da ne možete verbalno da mi parirate nego večito pretite nekim batinama hahahahahahha.

Ja sam najinteligentniji član ovog sajta definitivno.

Čak nisam ni uvredio nikoga ovde. Iskreno boostujete mi ego nenormalno svaki put kad pretite batina. Tripujem da sam previše pametan pa da moram platiti za to batinama.

Samo ip da mi posalje, zovem odma sbb imam jednu zenu tamo

Maestro ti si brt najlošiji trol ovde

daj bože, baš bih ojadio Kajzena za 10 hiljada evra u tom slučaju

Maestro ti si brt najlošiji trol ovde

im giving my best :(