Prijava

Kako kome. Većini da, al oteli mi se prsti. Jbg. Biću kraći sljedeći put.

Mislim da situacija nije alarmantna, i da će se sa prvim valom vraćanja modnih trendova iz perioda klasicizma (trenutno smo još uvijek u fazi osamdesetih sa kožnjacima), polako početi vraćati slava ljudima svjetlije puti, kose, te raskošne odjeće koja ne otkriva mnogo mesa kao ova danas.

Iz tvojih usta u Bozje usi, Kolegice.

To je zato sto danasnja omladina jede puno havajske soli, umjesto da hranu zacinjavaju pravom srpskom soli iz tuzle.

Није ли сад у тренду ложење на старославенску митологију међу домаћом омладином? Око чега бринемо уопште брт?
Реалније је бринути се око сексуалности навијачких лобања који су најгласнији против гејева, а имају изјаве попут ''Гробарима курац у уста гурамо'' и слично

non stop se propagira homoseksualizam i mesanje rasa.u casopisu mans healt kad pisu o seksu uvek stave sliku crnca sa belkinjom to me pogadja..pa nije valjda sve u tom kurcu..ove nase idu sa muslimanima zbog para,svaka riba ima makar 20 turaka u prijateljima na fb

Tematika prvi svjetski rat oni metnuli crnca na poster...
Kuda plovi ova ladja sto se zivot zove?

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/f/fc/Battlefield_1_cover_art.jpg

@Shir Kahn

Zato je Tramp pobedio. Zbog takvih i slicnih proseravanja. Narodu pun kurac vise.