Prijava

Blago njima onda, sigurno umiru od smija kodkuce

Mene na ovoj zadnjoj slici podseca na Kolin Ferela, samo Kolin ima malo tuznije pozicionirane obrve

jedan od jačih transfera je ova chorba, još sam zatekao ortaka kako se smeje ovome

bivšeg ortaka hehe

Ништа што досад није виђено. Углавном је то неки усиљени хумор.

I ona neka voditeljka sto vodi neku trac emisiju. Mrtva trka ko je debilniji

http://arhiva2.gloria.rs/images_articles/d1ad907446c449d682a96ac8458e4526.jpg
Ово му је жена, раније је била на БК.

Али најјаче је што је са оваквом брадицом и брковима играо неког ко је осми разред.

Ja сам тако непотребно замрзео неке људе a oнда ми је Срђан Карановић, који је водио јебени Експлозив као предраматизовани ретард, објаснио како то функционише за све те емисијице: крену они нормално да причају и понашају се а онда на полумесечном пресеку прц - гледаност курац и ајмо обука.

Онда иду на семинаре где им неки дебили објашњавају како се народ инстиктивно и ван икакве способности расуђивања лепи на екстремно понашање у студију било ког типа (што је тачно), како је то установљено пре 20 и кусур година према америчком моделу Џерија Спрингера, и како су данас карикирање и чак говорне мане (у рекламама) оно што продаје.

Ако је Експлозив то је онда драматизација са дубоким уздасима, паузама усред реченице и мрштењем, aко је Чорба или Галилео онда изигравају кловнове и ређају скечеве, ако је оно говно на Блицу онда глупача прави омниглупачу од себе и свака друга јој је "Охохо Даро од Радојке, немој ти да мислиш да ми не знамо шта си ти рахахахадила".

А то што прихватају ту прилично добру кинту тако што себе печатирају као Николаса Кејџа у "Weatherman"-у то јебига, ћивот.

haha ponavljao bratić desetak puta

u beverli hilsu su 40-godišnjaci igrali tinejdžere

jedan od jačih transfera je ova chorba, još sam zatekao ortaka kako se smeje ovome

Ti si još i dobro prošao. Moj ortak smarao ljude po okupljanjima i fejsu sa ovim likom:
https://www.youtube.com/watch?v=xYfnKWl9zw4
Još lik jedino se on smeje. Ok je dečko ali humor mu je nedajtiboš.

Odličan je Franeta brt.

Mada si dzukelo linkovao najgoru emisiju, prvu vrv

kad su crnogorci bili duhoviti brt

Mozda im nije bio cilj da budu duhoviti. Meki sadrzaj je to svakako. I to cesto meki sadrzaj koji referencira opste dostupan meki sadrzaj uz komentar.
Humor i duhovitost je zabluda.
Najveci promasaj mog zivota je bio, sto sam mislio da cu postici zanimljivost u pokusaju duhovitosti.
Nisam uspeo.
Treba izbegavati humor i pokusaje.
RTV je do pre 3 meseca imala dosta dobar koncept. NPR: Emisija na Slovackom. Niko nista ne prica. Neki deda, na salasu, blanja cepanicu. Jedno 15 minuta. Pa je turpija. Onda sakupi piljevinu u stare novine. Slozi to. Vrati blanju na mesto. Vrati turpiju na mesto. Odnese onu cepanicu do smederevca. Otvori vrata, ubaci unutra, savrseno pasuje. Deda razvuce osmeh. Krecu reklame, na Srpskom.
Danas se RTV promenio, red muzike sa sintisajzera, red usiljenog humora i dosta izvrstaja o Vucicevom dnevnom kretanju.

kakav je ovo transfer hahha "37 a smrde kao 46" xddddd