Prijava

Da uporedimo RIK i RZZS
1. 6.739.441 glasac
2. 5.788.331 glasac

Birački spiskovi su krš, ali onda ovo znači da je procenat izašlih na izbore veći nego što je zvanično. Dakle, podrška Vučiću je u skladu s tim još veća (kada pogledamo ukupan broj stanovnika, ne broj izašlih). Ako si nam to hteo pokazati, uspelo ti je :)

Sve se može posmatrati iz ugla koji nam je draži, jbg. Meni ovaj nije draži, tužan je, ali je najočigledniji, a sve ostalo su nagađanja.

ne, to je sve laz jedna velika, kapiras, nepostojeci ljudi su glasali ok?

Ugao gledanja... možda je upravo SNS oštećen, moglo im se desiti da izlaznost bude manja od 50%.

EDIT: Što bi, sad kad se pogleda, bio jedini legitiman način borbe opozicije. Bojkot izbora dok ne srede biračke spiskove u skladu sa zvaničnim parametrima, a ne po RIK-ovoj evidenciji broja stanovnika. Sad je džabe kenjanje tvoje, njihovo, moje, onih studenata.

A ne da Deky ne može da vidi grada.

Hoće li biti danas protesta? I da li pada kiša u Bgd?
Treba do grada da odem a ne da mi se ako ima studentskih govana po ulici.

Bice i danas

Krenuh sinoć do studenjaka, ja i tri ortaka
Moćno u 74. punu uđosmo.

Zastade bus pred skupštinom, vazduha fali već, desetak minuta ne miče se kolona, vozača napušili neki likovi i otvorio vrata prednja, direkt na pešački.
Blokirana ulica Kneza miloša od Skupštine ka Savskom Vencu.
Krenuli ka zelenjaku, kad od Doma Sindikata, kreće buka. I nagrću ljudi. I prolaze, prolaze, prolaze jebenih 10 minuta.
Spustili se do zelenjaka da hvatamo osamdeset nešto do dole, kad od Brankovog mosta nešto manja rulja koja prolazi i prolazi.

Skontamo da od toga nema ništa.
Popnemo se do Sinermana gore na vrhu Doma sindikata i sednemo na pivo.

Gledamo ka skupštini, tamo se ove dve rulje sjedinjuju.

Blejali negde do pola 10, već krenuli da se osipaju.
U 10 je ostalo negde oko 500 ljudi i razišli se posle.

Agilni nema veza ako je izlaznost ispod 50%. Nas zakon priznaje to.

Armine, priznaj da si bio na protestima, evo ide netom da je neko navodio masu povicima AJMO BRŽE JAČE BOLJE.

Jedini protest na koji bih isao je kad bi uveli porez kladionicama ko u hrvatskoj

jedini protest na koji ću ja ići biće moj sin kad mu budem vezivao pertlu

Odavno nisam gledao ovdašnje "analitičare" i političare kako se upinju iz petnih žila da objasne rezultate Belog i proteste.
Smejurija živa. Znoje se kao prasići a od suvislih reči zero, zilč, nada!
Svi šabloni pukli. Sve fioke u koje bi da ih strpaju kao one druge za 20 godina sada ne pasuju.
To je uspeh ove dece
Po tome se upravo i poznaje bunt naroda a otudjenost političara!
Vlast ga uopšte više ne razume jer se godinama uljuljkava u luksuz a narod tone!
Mogu samo da zamislim kakva je frka u glavi Nebojše iz Beograda i Vučića loloo
Ali dobro je. Dokle god oni budu tražili spoljne i unutrašnje neprijatelje to je više vremena da se onih 70% koji nisu za AV ohrabre i naprave kritičnu masu da nešto organizuju pametno. Možda izdejstvuju npr uredjenje biračkih spiskova ili neke nove izbore. Ko zna? AV ionako voli da ih raspisuje.

Mogu samo da zamislim kakva je frka u glavi Nebojše iz Beograda i Vučića loloo

Možda izdejstvuju npr uredjenje biračkih spiskova ili neke nove izbore. Ko zna?

Koliko neki ljudi nisu u dodiru sa realnoscu.
Ako si zavrsio srednju skolu,srami se bas.

prvo nas ignorišu, pa nam se smeju, pa se bore brotiv nas pa mi pobedimo

prvo nas ignorišu, pa nam se smeju, pa se bore brotiv nas pa mi pobedimo

Код нас важи ово: прво те игноришу, па ти се смеју, па се боре против тебе и на крају те победе, понизе још ти говоре: "ЕСАМ ТИ РЕКО ДА СИ НИШТАК И ДА НЕМОШ НИШТА ДУРАДИШ!".

a i ti si retos, gde živiš jbg, nije više 1987. pa da možeš da pišeš tako

Знам, али да видиш шта пишу ови утицајни па је то демократски. То то ти је кад кренеш да гледаш клипове из серија и налетиш на Попару који ће све у Лисичији Поток. Али најјаче што су се побунили садашњи и некадашњи отпораши који су послали децу да шетају док они развлаче питу од гована на Фејсу и Твитеру па су са Твитера прешли да ми прете преко Фејса.

?Nego, gde su posteri

Prošli izbori, vreme da ih vrate.

Jaoo videce vucic i svi ti politicari kad ih dovati BELI ima svi da idu pod mac hahahhah :D AVE BELI SAMO JAKO I BEZ SIKIRACIJE hahahaah

el lep sndwich botino ahahahahah